Je príjemne pokojné sobotné ráno. Opieram sa o kuchynskú linku a vdychujem čerstvú vôňu kávy. Rozmýšľam, ako inak nad tebou. Nad nami.

Spomínam na to puto, ktoré sme medzi sebou mali. Chcem sa vrátiť späť do hotela v okamih, kedy som ťa spoznala. Ležérne si sa opieral o dvere a vyzeral si, že ťa nikto nemôže vyviesť z miery. Vyzeral si, ako dokonalý džentlmen a ja som s mojimi vtedy trojfarebnými strapatými vlasmi k tebe vôbec nehodila.

Chcem vrátiť čas a byť zase s tebou
Chcem vrátiť čas a byť zase s tebou
Zdroj: Shutterstock.com

Chcem sa vrátiť k našej prvej noci. Rozprávali sme sa až do svitania a potom prespali celý deň.  Chcem byť v tvojom náručí celú noc a chcem vidieť tú iskru šťastia v tvojich očiach, keď si hovoril o veciach, ktorým som ja nerozumela. 

Chcem ťa opäť pobozkať, držať tvoju ruku. Stále spomínam na chuť tvojich pier a na to ako si mi hovoril ľúbim ťa. Život bez teba je ťažký. Musel si odísť, aj keď si nechcel. Splnil si, čo si mi sľúbil a bol si pri mne, až dokým nás smrť nerozdelila. Stále ťa ľúbim a vždy budem.

Chcem vrátiť čas ale viem, že to je nemožné a preto je dôležité, aby sme si v živote vážili každú jednu chvíľku, pretože sa už nikdy nebude opakovať.