Michelle porodila svoje dve deti a rozhodla sa, že pomôže aj svojej kamarátke, ktorej sa nedarilo počať. Rozhodla sa byť náhradnou mamičkou. Prvýkrát prebehlo všetko v poriadku, no druhé bábätko nedokázala donosiť. Pri pôrode zomrela, a tak prišiel jej manžel o svoju polovičku a jej dve deti o mamu.

„Michelle bola druhýkrát náhradnou matkou, no dnes ráno počas pôrodu prichádzala jedna komplikácia za druhou a Michelle musela bojovať o svoj život. Tento boj však prehrala. Jej manžel s ňou teda, žiaľ, nebude môcť zostarnúť a jej dve deti prišli o mamu. Napriek tomu, že bábätko je v poriadku, Michelle už nie je medzi nami. Neviem si ani predstaviť, čím si teraz prechádza jej najbližšia rodina,“ dodala jej kamarátka.

Práve tá založila na internete zbierku, keďže chce aspoň takto pomôcť jej manželovi, ktorý teraz ostal s dvomi deťmi sám. „Založila som túto zbierku, aby som pomohla Chrisovi vyzbierať peniaze pre ich deti, na pohreb a vlastne na čokoľvek, čo budú potrebovať,“ povedala.

Jej manžel to zvláda celé veľmi ťažko... „Počúvate o takýchto príbehoch skoro stále, no nikdy by vám nenapadlo, že sa to stane práve vám,“ povedal.

Tento nesebecký až priam hrdinský čin stál Michelle život, jej deti prišli o mamu a manžel o ženu... Jedinou pozitívnou správou v celej situácii je fakt, že sa ľuďom podarilo vyzbierať už viac ako 30 000 libier.