Má iba 35 rokov, volá sa Natalie Bricker a milovanie je pre ňu doslova nočnou morou. Práve preto spáva so svojím manželom iba raz ročne. Natalie totiž trpí zvláštnym ochorením, ktoré spôsobuje bolestivé kŕče vo vaginálnej stene a aj v konečníku.

Jej ochorenie je také vážne, že vždy po milovaní skončí pripútaná na lôžko minimálne štyri dni. Napriek tomu sa s manželom miluje aspoň raz ročne, lebo sa obáva, aké by to mohlo mať následky na ich manželstvo.

S mužom spáva iba raz za rok a potom trpí...
Zdroj: Shutterstock

Okrem toho nemôže mať počas menštruácie ani tampóny a vždy pred milovaním si dá pár kokteilov, aby to nejako vydržala. „Vždy keď cítim vzrušenie, moje svaly sa dostanú do kŕčov, a to isté sa deje aj vtedy, keď mám orgazmus. Bolesť sa iba zhoršuje a zhoršuje tak veľmi, že je pre mňa nemožné i chodiť,“ vraví.

Najhoršie na tom je, že aj ona sama má svoje potreby, ktoré by chcela naplniť, no bolesť, ktorá potom nasleduje, za to nestojí. Rovnako zle je na tom aj v prípade, ak masturbuje. „Môj vzťah s manželom je veľmi náročný a mám obrovské obavy. Práve preto, že spolu nemôžeme spávať častejšie, sa bojím, či ma podvádza,“ priznala.

S mužom spáva iba raz za rok a potom trpí...
Zdroj: Shutterstock

Jej muž vedel o jej ťažkostiach samozrejme aj pred svadbou, no po dlhých rokoch sa Natalie bojí, že má už toho dosť. Natalie si myslí, že jej stav bol spôsobený nehodou, ktorá sa jej stala, keď mala sedemnásť rokov. Havarovala a práve vtedy si poškodila viaceré nervy a myslí si, že jedným z nich je aj nerv, ktorý je zodpovedný za prenos informácií z mozgu do genitálií.

S mužom spáva iba raz za rok a potom trpí...
Zdroj: Shutterstock

Aj keď jej to vtedy nikto nediagnostikoval, keď ju začal sex skutočne bolieť a nemohla použiť ani len tampón, išla k lekárom a tí to potvrdili. Odvtedy navštívila kopec iných expertov, no mnohí jej tvrdia, že je to iba v jej hlave. To ju zraňuje ešte viac, keďže kvôli zdravotným ťažkostiam musela opustiť dokonca aj svoju prácu.

S mužom spáva iba raz za rok a potom trpí...
Zdroj: Shutterstock

Našťastie našla konečne lekára, ktorý jej aspoň trochu pomohol uľaviť od bolesti, a teraz jej trvajú maximálne 48 hodín a nie štyri dni ako predtým, takže robí pokroky.

Sex však nie je to jediné, čo ju trápi. Kvôli svojej kondícii je pre ňu extrémne ťažké otehotnieť... Natalie aj jej manžel však dúfajú, že sa napokon vylieči a zlepší sa tak nielen jej zdravotný stav, ale aj ich kvalita života a bude môcť mať aj deti. Ak nie, plánujú si detičky adoptovať.

S mužom spáva iba raz za rok a potom trpí...
Zdroj: Shutterstock