V Spojenom kráľovstve žije žena, ktorá doslova miluje americkú hviezdičku Kim Kardashian. Dokonca natoľko, že sa rozhodla byť jej vernou kópiou. Základ mala celkom dobrý, v tvári sa na ňu podobala už vo svojej prirodzenosti. A ako vlastne prišla k tomu, že chce byť jej kópiou? Jedného dňa si prezerala jej instagramový účet a uvedomila si, že sa na seba podobajú. A vtedy začala jej "posadnutosť". "Začala som ju sledovať na Instagrame a bolo to ako "oh môj bože, som to ja! Ľudia mi hovoria, že vyzerám ako Kim každú chvíľu. Zakaždým sa na mňa pozerajú na ulici, na párty, všade," povedala pre mirror.co.uk Chaly.

Kim Kardashian sa stala vzorom pre Chaly, ktorá sa na ňu nesmierne podobá.
Zdroj: Instagram.com

Zo začiatku sa hviezdou reality šou Kardashianky len inšpirovala v štýle obliekania, no táto inšpirácia prerástla do obrovských rozmerov. Chaly D.N., londýnska influencerka, začala nakupovať luxusné kúsky, aké nosí aj samotná Kim, aby sa jej čo najviac podobala. Je ňou jednoducho fascinovaná.

Keďže jej bola od prírody do vienka daná podobnosť s Kim v tvári, Anglička dosť ušetrila na plastických operáciách, ktoré by inak zrejme podstúpila. "Nešla som na žiadne operácie, aby som vyzerala ako Kim, ale mám botox a výplne - každý ich má," hovorí Chaly, ktorá má na Instagrame už vyše 740 000 followerov. Na niečo však predsa len peniaze míňa vo veľkom.

Chaly D.N. ľudia zastavujú na ulici a hovoria jej, že vyzerá ako Kim.
Zdroj: instagram.com/Chaly D.N.

A to na luxusné a značkové kúsky, ktorými kopíruje štýl Američanky. Chaly veľmi rada nakupuje a v jej šatníku sú už aj kúsky značiek ako Balmain, Gucci či Prada. Najdrahší kúsok je kožuch z dielne Givenchy, za ktorý neváhala vysoliť neuveriteľných 7 000 libier. "Keď si ho oblečiem, cítim sa ako Kim Kardashian a je to fakt dobrý pocit," prezradila "dvojička" Kim. A neváhala tiež investovať 1 000 libier do lodičiek Tom Ford, o ktorých Kim prehlasuje, že sú jej obľúbené. Do značkových a kvalitných kúskov vrazila už 400 000 libier a účet za celú "Kim parádu" sa vyšplhal až na jeden milión. A hoci je doslova vernou kópiou Kim a ľudia si myslia, že jej štýl je založený na tom spoza mláky, ona tvrdí, že sú predsa dve odlišné osoby.

Nuž, proti gustu žiaden dišputát, ale minúť toľké peniaze na to, aby sme niekoho odkopírovali, nám pripadá ako príliš veľký luxus.

Chaly D.N. minula neskutočné peniaze na to, aby vyzerala úplne ako Kim.
Zdroj: instagram.com/Chaly D.N.
Anketa Minuli by ste toľké peniaze, aby ste sa podobali na niekoho iného?