Na internete sa objavil príbeh, ktorý mnohých poriadne prekvapil. Nevesta totiž nepozvala svoju kamarátku na svadbu, a tá to nezobrala príliš dobre. „Dievčina, s ktorou sa teraz už ledva bavím sa ma spýtala, či ju pozvem na svadbu. Keď som jej povedala, že to neplánujem, priznala, že by som si možno mala premyslieť, či sa za svojho snúbenca vôbec vydám,“ začína svoj príbeh nevesta.

Žena nezobrala príliš dobre, že nie je pozvaná na svadbu, a to napriek tomu, že sa nevideli dlhšie, už ani poriadne nevedia, čo sa deje v ich životoch a zároveň ide o malú svadbu, kde sú pozvaní iba tí najbližší. Hneď potom teda začala písať svojej „kamarátke“ správy, ktoré by potešili málokoho...

Nevesta bola nádherná.
Nevesta bola nádherná.
Zdroj: Shutterstock

„Ak mám byť úprimná, podľa mňa nie je toto manželstvo dobrý nápad. Pripadá mi to, že tvoj snúbenec si ťa nikdy nechcel zobrať a že to je celé také z donútenia. Okrem toho ty si neskutočne mladá a myslím si, že by si si to celé mala ešte dobre premyslieť, budem sa za vás modliť,“ napísala jej.

Tieto správy vyvolali na internete poriadne búrlivú debatu. Ľudia si túto ženu poriadne podali! „Chce prísť na svadbu, no myslí si, že manželstvo medzi vami je chyba. Preboha!“ napísala jedna z komentujúcich.

„Kto sa takto pozýva sám na svadbu?! A prečo by tam vlastne chcela ísť, ak vás nepodporuje?!“ mysleli si viaceré dámy...

Týmto znameniam sa v manželstve nedarí.
Týmto znameniam sa v manželstve nedarí.
Zdroj: Shutterstock.com

„Je zábavné, ako sa z nej vykľula taká dobrá kamarátka, no až po tom, čo zistila, že je nepozvaná. Takže, ak by si jej povedala, že môže prísť, bola by potom zlá kamarátka, lebo by išla na svadbu a nechala ťa spraviť túto obrovskú chybu?“ pýtala sa ďalšia.

Niektorí si dokonca mysleli, že to robí preto, aby im svadbu prekazila a mohla si uchmatnúť ženícha pre seba. Nuž, toto je rozhodne niečo, čo dobré kamarátky nerobia!