Mať dobrý vzťah so svojou svokrou je niekedy takmer nemožné. Najmä, ak sa začnú príliš starať do vášho vzťahu a spôsobu výchovy. Táto však robí niečo ešte otravnejšie!

Svojej dcérke dali s manželom meno, ktoré sa nepáči jeho mame a tak ho celé štyri roky vyslovuje zle. „Nepáčilo sa jej, ako sme vyhláskovali meno našej dcérky, lebo je podľa nej nesprávne. Vždy, keď sa s ňou stretneme, spomenie to. Nakoniec som povedala svojmu mužovi, aby jej konečne dohovoril, keďže odo mňa to nebrala,“ začala sa sťažovať nevesta.

Vyzerá to však tak, že trucovitá svokra nepozná hranice. Napriek tomu, že ju jej syn požiadal o to, aby meno ich dcérky vyslovovala správne a neopravovala ich stále, že jej dali zlé meno, vôbec to nepomohlo. „Zdá sa mi, že je to odvtedy ešte horšie,“ sťažuje sa mama.

Najnovšie dokonca začala kupovať svoje vnučke veci, o ktorých dobre vie, že ich buď nepotrebuje, alebo jej ich už kúpili rodičia, lenže na venovanie napíše meno tak, ako je podľa nej správne. Potom povie rodičom, aby tie isté veci, ktoré jej dali pred svokrou oni, vrátili do obchodu, lebo ich už nepotrebujú.

To stále nie je všetko!

Mamička svoju svokru niekoľkokrát prosila, aby nezverejňovala jej fotky na Facebooku, no svokra to robí aj napriek tomu. A aby toho nebolo málo, vždy napíše k popisu meno nesprávne...

To vyvolalo na internete búrlivé reakcie žien, ktoré jej odkazujú, aby začala zle vyslovovať meno svokry a na všetky narodeninové priania písala jej meno nesprávne. Ženy jej teda odporúčajú, aby jej dala takúto lekciu. Mnohé si však myslia, že týmito darčekmi, nerešpektovaním voľby mena, ale aj zverejňovaním fotiek na sociálnych sieťach napriek tomu, že ju žiadali, aby to nerobila, prekročila všetky hranice... Aj vy ste si mysleli doteraz, že vaša svokra nie je práve najlepšia? Po tomto budete asi radi za to, čo máte...