Manželia boli spolu už dvadsať rokov a zdalo sa, že je medzi nimi všetko v poriadku. Žena však nečakane odhalila, že ju manžel už 10 rokov podvádzal! Nechtiac zostal prihlásený na Facebooku a ona za pár minút zistila, čo pred ňou jej milovaný starostlivo tajil...

V jeho správach našla konverzáciu s tajomnou ženou, ktorá trvala už niekoľko rokov. Presnejšie desať! Keď si zhrozene prečítala staré odkazy, našla v nich vyznania lásky a vety typu "Aj ja ťa ľúbim", či "Vždy som miloval iba teba".

Manžel ju 20 rokov podvádzal s inou ženou...
Zdroj: Shutterstock

Pre manželku to bol najhorší deň v živote. Nestačilo, že odhalila manželovu neveru, ale zistila aj to, že ju nikdy skutočne nemiloval. Celý ten čas patrilo jeho srdce celkom inej žene. Cítila sa ponížená a oklamaná.

Manžel ju 20 rokov podvádzal s inou ženou...
Zdroj: Shutterstock

Manžel na začiatku všetko popieral a hľadal rôzne výhovorky, ale nezabralo to. Žena sa s ním rozviedla.

"Keď si pomyslím, že ak táto náhoda nikdy nenastane, ja si vlastne ani nevšimnem, čo sa za mojím chrbtom dialo. Dodnes by som verila tomu, že mám fungujúce manželstvo a dôverovala by som mužovi, o ktorom by mi nikdy ani nenapadlo, že by bol schopný urobiť niečo také," vyznala sa zo svojich pocitov smutná žena. Veríme, že sa z toho dostane a čoskoro stretne čestného muža, ktorý ju bude úprimne ľúbiť.

Manžel ju 20 rokov podvádzal s inou ženou...
Zdroj: Shutterstock