Mladá mamička v júli minulého roka porodila dcérka Milu. Keď bábätko uvidel nemocničný personál, zostal ohromený, píše Život. Interiérová dizajnérka Savannah Looney (25) hovorí, že Mila, ktorá má teraz 8 mesiacov, sa narodila s najhustejšou pokrývkou hlavy, akú kedy jej pôrodná asistentka videla. Lekári chodili na jej oddelenie, aby videli, aký má jej dieťa vrkoč. Zatiaľ čo samotná Savannah nemala pri narodení veľa vlasov, jej 37-ročný manžel Anthony bol na tom podobne ako malá Mila.

FOTO nájdete TU.

"Moja pôrodná asistentka za celých 30 rokov, čo pracuje, nikdy nevidela toľko vlasov ako Mila," cituje DailyMail mamičku z Floridy. "Po jej narodení stále vodila lekárov, aby im ukázala jej vlasy. Boli ohromení. Jej vlasy boli pre nás obrovským prekvapením, pretože na ultrazvukoch sme nikdy žiadne nevideli," hovorí s úsmevom Savannah.

Savannah sa teraz zo všetkých síl snaží upravovať Miline vlasy, ale tie majú niekedy svoju vlastnú hlavu. Mamička tiež bojuje s umývaním dcérkiných vlasov. "Je veľmi ťažké ju umyť, keďže je ešte taká malá. Snažiť sa ju presvedčiť, aby naklonila hlavu správnym smerom, aby som mohla šampón opláchnuť, je nemožné, ona sa len dobre baví," opisuje večerný rituál.

FOTO nájdete v galérii.

Prečítajte si aj: