Erin zvykla zjesť každý deň tri veľké večere, čo sa odrazilo aj na jej váhe, ktorá sa vyšplhala na 158 kilogramov!

Cestoviny namočené v obrovskom množstve masla a syra, sendviče s arašidovým maslom a miska cereálií. Tak vyzerala každodenná trojchodová večera mladej ženy. Počet prijatých kalórií za deň sa u nej šplhal k závratnému číslu 5000. Priberať začala už ako štvorročná, keď sa jej strava skladala najmä zo sendvičov s arašidovým maslom a množstva cestovín so syrom. Ako tínedžerka vážila už takmer 120 kilogramov. Bez pomyslenia na dôsledky sa prejedala pizzou s obrovským množstvom syra a zemiakovými lupienkami. Znepokojená matka ju po čase vzala k lekárovi, ktorý jej odporučil to, čo každý - aby schudla.

Ako sa jej podarilo radikálne schudnúť?
Zdroj: Shutterstock

„Rodina a priatelia sa ma snažili presvedčiť, aby som schudla, ale vždy som sa na nich nahnevala. Urážalo ma to,“ opisuje svoje vtedajšie myslenie. Erin v tom čase skoro vôbec neraňajkovala a na obed mala pizzu alebo iný výrobok z rýchleho občerstvenia, ktorý následne zapila sladkým bublinkovým nápojom. Najhoršie však boli večere. Trojchodové nezdravé rituály prispeli k obrovskému nárastu hmotnosti. Zaklincovala to tým, že len čo ich dojedla, nepohla sa z gauča a celý večer sledovala televíziu.

Ako sa jej podarilo radikálne schudnúť?
Zdroj: Shutterstock

Zmena prišla až po rokoch. Na svoje 29. narodeniny si Erin uvedomila, že ak s tým niečo neurobí, čoskoro zomrie. Po výmene trojchodových večerí za zdravšie jedlo a intenzívnom športovaní konečne schudla. Jej váha odrazu ukazovala iba 71, 6 kg. Erin kompletne zmenila svoje stravovanie, rozhodla nakupovať potraviny s vysokým obsahom bielkovín. Jej obľúbenými jedla mi sa stali vajíčka a banánové palacinky na raňajky, morčací šalát na obed a kuracie mäso so zeleninou na večeru. Ako sa začala meniť, pribúdalo ľudí, ktorí by ju len tak ľahko v novom tele nespoznali.

Ako sa jej podarilo radikálne schudnúť?
Zdroj: Shutterstock

„Dlhoročný známy ma nespoznal. Prišla som navštíviť pár priateľov na Floridu a on sa mi zrazu predstavil. Poznala som ho celé roky. Ešte od strednej. Povedal mi, že ma rád spoznáva a volá sa Rick. Odvetila som, že som to ja - Erin! Bol poriadne zahanbený a šokovaný,“ hovorí odhodlaná žena, z ktorej urobila výrazná strata hmotnosti nového človeka.

Ako sa jej podarilo radikálne schudnúť?
Zdroj: Shutterstock