Web Asia One uvádza, že tento pár bol spolu dva roky, z toho šesť mesiacov ako snúbenci. K tejto nemilej svadobnej udalosti došlo v roku 2019, no klip sa nedávno objavil na TikToku a ďalších platformách. Ihneď sa stal virálny.

Čo sa vlastne udialo?

Po sociálnych sieťach sa šíri video, ktoré zachytáva ženícha, ktorý sa rozhodol nevestu potrestať za neveru priamo na svadbe. Zábery, na ktorých má byť žena a jej milenec, nechal podvedený muž pustiť pred priateľmi a rodinnými príslušníkmi počas svadby.

Zdroj: Shutterstock

V čase, keď boli novomanželia pozvaní na pódium, aby predniesli príhovor, na obrazovke sa začala prehrávať nevera nevesty. Britský Daily Star uvádza, že údajne mala mať nevesta pomer so svojím švagrom, ktorý rovnako ako ďalšie bulvárne weby tiež cituje z videa: „Myslíš si, že som o tom nevedel?“ skríkol vraj ženích na nevestu. Tá po ňom potom hodila svadobnú kyticu.

Tento počin rozdelil ľudí na dva tábory. Kým niektorí ľudia ženícha chvália za premyslenú odplatu, iní zas vravia, že nemusel zájsť tak ďaleko a mal svoju nastávajúcu konfrontovať iba medzi štyrmi očami a nie pred všetkými jej blízkymi. Čo myslíte vy?