Spoznali sa v bare a okamžite ju zaujal. Potom si vymenili čísla a písali si denne, o všetkom. Dokonca sa podelili o tragické zážitky zo svojich tínedžerských čias, keď obaja stratili rodičov vo veku 16 rokov. Ona prišla o mamu, on o otca. Postupne si tak behom pár dní vytvorili obrovské puto, aj keď najskôr iba online.

Potom sa však stretli osobne a začali spolu chodiť. Po ôsmich mesiacoch ju požiadal o ruku a ona povedala áno. Krátko na to sa vzali a ich svadbu opisuje ako euforický zážitok plný lásky. „Toto sa stalo pred piatimi rokmi a dnes ho milujem viac, než vtedy. No budete sklamané, keď vám poviem, že krátko po našej rozprávkovej svadbe som si uvedomila, že som sa nepodpísala len skvelému sexu, nekončiacim konverzáciám a romantike, ale aj mnohým iným veciam...“ začína rozprávať svoj príbeh.

Vášeň po svadbe opadla.
Vášeň po svadbe opadla.
Zdroj: Shutterstock

Dva mesiace po svadbe si totiž uvedomila, že vášeň opadla a finančne sú na mizine. Okrem toho ju začali na ňom rozčuľovať maličkosti ako napríklad fakt, že sa oholil a v umývadle nechal všade svoje chĺpky. „Jednoducho to nefungovalo,“ hovorí.

„Nevedeli sme sa zhodnúť na výdavkoch. Pripadalo mi, že utráca zbytočne veľa a ja som bola podľa neho príliš upätá. Nevedeli sme sa dohodnúť na tom, ako upratovať veci, ako poskladať uteráky...“ spomína.

Vášeň po svadbe opadla.
Vášeň po svadbe opadla.
Zdroj: Shutterstock

V tom momente si uvedomila, že žiť s chlapom nie je úplne rozprávka a liezlo jej to poriadne na nervy. „Keby sme k sebe necítili takú obrovskú lásku, keby sme neboli trpezliví a nerešpektovali sa, mohlo to celé skončiť poriadne tragicky,“ dodáva.

„Pretože život nie je ako filmy. Uvedomujem si, že momentálne vnímam svadbu a zásnuby dosť ironicky. Obe udalosti sú totiž rozprávkové a všetko musí byť dokonalé. No to je na hony vzdialené tomu, aké je v skutočnosti manželstvo,” myslí si.

Vášeň po svadbe opadla.
Vášeň po svadbe opadla.
Zdroj: Shutterstock