Teraz však prvýkrát priznala, že sa jeden čas uchyľovala k dosť netradičným praktikám, len aby jej aspoň o trošku povyrástli prsia! Namiesto prs však moderátorke narástlo nechcené a hlavne nežiaduce ochlpenie!

Ku všetkému sa Adela priznala pred slovenskou súťažiaci Silviou Bodlákovou, ktorá prišla aj so svojou malou dcérkou bojovať o výhru so svojím zdravým desiatovým balíčkom pre školákov s netradičným názvom »Cibuľový bosniak«.

"Je to špeciálny recept, pretože posledné tri roky varíme racionálnu stravu. Držíme totiž diétu na obezitu. Najmenej je tam kuracie mäso, ktoré všetci považujú za diétne, ale my ho nesmieme jesť," vysvetlila súťažiaca Silvia, ktorej dcéra má s nadváhou problémy.

A toho sa Banášová okamžite chytila. "Ja som počula, že kuracie mäso obsahuje strašne veľa hormónov, po ktorých potom niektorým deťom rastú prsia a chlpy na chrbte," pýtala sa opatrne a súťažiaca to okamžite potvrdila: "A práve kvôli tomu to máme zakázané!"

To bola chvíľa, na ktorú Banášová čakala a nechtiac tak na seba prezradila to, čo malo zostať utajené! "Ja som práve to kuracie mäso začala jesť kvôli tomu, aby mi narástli prsíčka. Ale narástli mi len tie chlpy," šokovala moderátorka, ktorá od tej doby radšej neexperimentuje!