V hlavnej úlohe:

Alena z Martina (59)

Výška: 165 cm

Konfekčná veľkosť: 38 – 40

Zamestnanie: momentálne nezamestnaná, predtým predaj výživových doplnkov a poradenstvo

Moje hobby: Rada čítam, túlam sa po lese, tvorím z prírodných materiálov, maľujem na kamene.

Čo očakáva od premeny: Keďže sa nemaľujem, rada by som skúsila nejaké jednoduché líčenie na každý deň. Rozhodla som sa ponechať si sivé vlasy, aby som si zjednodušila život, a navyše mám rada prirodzenosť. Potrebujem však nový účes.

Také nohy musia vyniknúť!

Alenka má pekné štíhle nohy, preto sme sa rozhodli podčiarknuť túto jej prednosť úzkym strihom nohavíc. Tieto majú navyše krásny farebný vzor a výborne sa kombinujú so svetlým topom.

Náhrdelník: Orsay Top: Vivi & Lulu Nohavice: Vivi & Lulu Lodičky: LaVale
Zdroj: Lýdia Czako

Inšpiroval ma každý jeden outfit!

„Skutočne sa mi páči každý kus oblečenia, ktorý ste mi vybrali,“ potešila nás Alenka, ktorá si u nás našla množstvo inšpirácií do šatníka. Oslovili ju aj pohodlné mikinové šaty, ktoré pristanú nielen mladým ročníkom.

Prešívaná bunda: Lindex Náhrdelník: Bijou Brigitte Šaty: Lindex Kabelka: Lindex Čižmičky: LaVale
Zdroj: Lýdia Czako

Cítime sa skvele!

Atmosféra pri fotení bola fantastická. Alenka a Maťka si vyskúšali nové účesy, líčenie aj úplne iný štýl obliekania, na aký boli doteraz zvyknuté. Výlet do Bratislavy mal svoj zmysel a ako nám priznali v milých e-mailoch, dobrý pocit v nich stále pretrváva a na tento zážitok tak skoro nezabudnú.

Martinka: Náušnice: Bijou Brigitte Vesta: Orsay Tričko: Orsay Džínsy: Lindex Lodičky: LaVale Alenka: Náušnice: Bijou Brigitte Trenčkot: Orsay Top: Orsay Nohavice: Vivi & Lulu Topánky: LaVale
Zdroj: Lýdia Czako

Tip od kaderníčky Kristíny Macháčkovej:

Sivé vlasy potrebujú dobrý strih

Pani Alenke naozaj pristanú jej prirodzene sivé vlasy a vyzerá v nich perfektne. Jediné, čo im chýbalo, bol šik strih. Pre domácu starostlivosť odporúčam silver šampón, ktorý zabraňuje žltému nádychu sivých vlasov. Vďaka neutralizačným pigmentom si zachovajú striebristý lesk.

Alenka má kvalitné vlasy aj hustota je v poriadku. Spostupnenie do vrstiev prepožičalo účesu pekný tvar.
Zdroj: Lýdia Czako

Linda Gunišová, oficiálna vizážistka pre Avon SR a ČR, odporúča:

Nebojte sa zažiariť

Alenka má peknú súmernú tvár a je škoda, že sa nelíči. Skutočne nepotrebuje veľa, aby vyzerala ako šarmantná dáma. Práve majiteľky sivých vlasov si môžu dovoliť aj žiarivý červený rúž.

Nebojte sa zažiariť
Zdroj: Lýdia Czako

Ivana Šiket, oficiálna dermokozmetička pre Avon SR a ČR, radí:

Doprajte svojej pokožke extra starostlivosť!

S príchodom chladnejšieho počasia sa mení aj kvalita našej pokožky, preto pozorne sledujte aj jej potreby a prispôsobte tomu výber kozmetiky. Veľmi nápomocným spoločníkom sú pílingy, ktoré nielen naštartujú bunkovú obnovu pokožky, ale odstránia aj nežiaduce pigmentácie z leta. Pri prvých známkach starnutia vyskúšajte liftingové ampulky s obsahom tetrapeptidu-4. Vysoko koncentrované zloženie pomáha stimulovať kolagén, elastín, fibronektín a kyselinu hyalurónovú, ktoré zachovávajú pokožku pevnú, pružnú a zároveň hydratovanú.

S editorkou a módnou redaktorkou Beou: Sledujte aj naše živé vstupy počas premien na Facebooku!
Zdroj: Lýdia Czako

PRIHLÁSTE SA AJ VY A UŽITE SI FANTASTICKÝ DEŇ S ODBORNÍKMI NA KRÁSU!
Fotografie svojej postavy posielajte na [email protected]. Pripojte svoje miery (obvod pŕs, pása, bokov), číslo konfekcie a obuvi. Nezabudnite uviesť telefónne číslo, aby sme vás mohli čo najskôr kontaktovať.

ZMENA JE ŠANCA
V Avone veria v svet, kde sú si všetci rovní. Pretože lepší svet pre ženy je lepší svet pre všetkých. Podeľte sa o svoj príbeh, vystúpte z davu a zmeňte nielen svoju vizáž!