Prinášame vám seriál AVON beauty jazda, v ktorom vám budeme postupne prezrádzať tipy a rady, ako sa nalíčiť na rôzne príležitosti a byt vždy tip-top. V prvom dieli vám ukážeme, ako zvládnuť mejkap na každý deň, ktorý je univerzálny a vydrží vám od rána až do večera.

Určite každá z nás pozná tie bláznivé dni, keď si potrebujete vytvoriť bezchybný look, ktorý vám s malými úpravami vydrží celý deň. Od pracovných stretnutí až po večerný drink s kamarátkami. Pôsobiť upravene nemusí byť vôbec nemožná misia. Hlavne, ak máte po ruke vždy svojich overených pomocníkov, ktorí všetko zachránia. V tomto prípade je ideálna sa zamerať na produkty, ktoré majú dlhotrvácnu schopnosť, pôsobia mimoriadne prirodzene a hlave vedia rafinovane podčiarknuť ženskú krásu. Ráno si vyčarujte naturálny a svieži look do práce, a na večer pridajte šmrnc elegantnou ceruzkou na oči v kombinácii s rúžom vo výraznej farbe. Predstavujeme vám päť produktov pre krásu od AVONu:

1.      Tekutý make-up pre bezchybnú pleť s OF15

Prispôsobivý make-up, ktorý sa adaptuje tónu pleti pre 100 % krytie a prirodzene matný vzhľad. Má skvelý textúru, ľahko sa nanáša prstami, hubkou aj štetcom. Dobre sa zapracuváva do pleti a dokáže vykúzliť efekt druhej pokožky.

Tekutý mejkap pre bezchybnú pleť vám vytvorí skvelý základ líčenia.
Tekutý mejkap pre bezchybnú pleť vám vytvorí skvelý základ líčenia.
Zdroj: Avon

2.      Set na úpravu obočia

Vosk a tieň na obočie v jednom zabezpečuje perfektný styling pre obočie ako zo salónu.

S týmto setom bude vaše obočie dokonalé!
S týmto setom bude vaše obočie dokonalé!
Zdroj: AVON

3.      Ceruzky na oči

Zabezpečuje jednoduché a trvácne zvýraznenie, hladké nanášanie bez zbytočného ťahania pleti a netreba ju strúhať.

Praktická ceruzka na oči rafinovane zvýrazní váš pohľad.
Praktická ceruzka na oči rafinovane zvýrazní váš pohľad.
Zdroj: Avon

4.      Špirála 5v1 Lash Genius

Prináša všetko, čo očakávate od špirály – objem, dĺžku, oddelenie a vytočenie, sýtu čiernu farbu. Štetinky v tvare malého guľatého ježka, vďaka ktorým sa dostane ku všetkým riasam až ku končekom. Prehnutá kefka priľne na vonkajšie aj vnútorné riasy a na ich stred. Výsledný efekt vyzerá prirodzene, dosiahnete s ňou dlhé a husté mihalnice.

Dlhé a zahustené mihálnice podčiarknu celý efekt líčenia.
Dlhé a zahustené mihálnice podčiarknu celý efekt líčenia.
Zdroj: Avon

5.      Rúž Matte Legend

S novým rúžom dosiahnete očarujúce profi líčenie pier. Diamantový tvar rúžu napodobňuje štetec na líčenie pier vďaka čomu sa jednoducho a precízne nanáša. Zloženie rúžu s podkladovou bázou uzamyká v perách hydratáciu a zachováva farbu, to znamená, že nepotrebuje samostatnú podkladovú vrstvu. Poskytuje trvácne matné krytie už jedným ťahom – obsahuje o 50 % viac pigmentov (v porovnaní s ostatnými klasickými rúžmi od AVONu).

Fresh odtieň rúžu dotvorí vaše líčenie.
Fresh odtieň rúžu dotvorí vaše líčenie.
Zdroj: Avon

Tip:

Toaletná voda Herstory

Dotiahnite všetko do dokonalosti a nezabudnite ani na omamnú vônu. My sme si zamilovali novú dámska vôňu Herstory, ktorá  je inšpirovaná príbehmi žien. Jej hlavné tóny tvorí ružové korenie, kosatec a pačuli. V ružovom korení sa skrýva radosť, podmanivé pačuli, ktoré dýcha exotikou a kosatec zdôrazňuje jemný nádych vôni. Herstory v sebe nesie pozitívnu správu, v ktorú môže každá žena veriť a ešte viac vyzdvihuje jej ženskosť a odvahu. Tá sa vám zíde každý deň, rovnako ako bezchybný mejkap!

Túto vôňu si zamilujete!
Túto vôňu si zamilujete!
Zdroj: Avon

 Všetky výrobky nájdete a objednáte v aktuálnom katalógu a na www.avon.sk