Výška: 165 cm

Konfekčná veľkosť: 40

Zamestnanie: ekonómka vo firme zameranej na montáž a inštaláciu vody, kúrenia a sanity

Moje hobby: Vyrábam ilustrované pohľadnice, rada maľujem, pracujem v záhrade a starám sa o psíka.

Čo očakáva od premeny: Rada by som osviežila svoj šatník aj účes a omladla o pár rôčkov.

 Jesenné pastely

„Šalviovozelená sukňa je veľmi príjemná na nosenie, celá kombinácia s rolákom, so shacketom a s čižmičkami spolu krásne ladí,“ zhodnotila Ivetka.

Outfit: Reserved Kabelka: Orsay Čižmičky: Mohito
Zdroj: Lýdia Czakó

Moderná femme fatale

Jedným z top jesenných materiálov je nepochybne ekokoža. Pre Ivetku sme vybrali sexi overal, ktorý sme skombinovali so žiarivožltým rolákom. Vau, predviedla ho s noblesou!

Outfit: Mohito Kabelka: Orsay
Zdroj: Lýdia Czakó

Šarmantné vrstvenie

Pulóver na šaty, kárované pončo namiesto svetra… Vybrané outfity podčiarkujú jesennú atmosféru farbami aj kombináciou materiálov. Vrstvy pribúdajú, no našim dámam to určite neuberá na pôvabe, práve naopak!

Ivetkin outfit: Reserved Líviin outfit: Orsay Lodičky a opasok: Mohito
Zdroj: Lýdia Czakó

 Tak málo stačí!

Ivetka má od prírody peknú zamatovú pleť, o zjednotenie tónu sa postará ľahký mejkap a púder. Od vrásočiek v očnom okolí odpúta pozornosť čierna kajalová ceruzka, ktorá je túto jeseň naozaj v kurze. Tlmené malinové pery a líčka dodajú jesennému líčeniu elegantný šmrnc.

Pred
Zdroj: Lýdia Czakó
PO
Zdroj: Lýdia Czakó

 Ivana Šiket, oficiálna dermokozmetička pre Avon SR a ČR, radí:

AKO ZATOČIŤ S VRÁSKAMI?

Na všetky prejavy starnutia najviac pomáhajú práve pleťové séra. Tieto kozmetické zázraky totiž obsahujú najväčšie množstvo aktívnych látok, ktoré pôsobia v hlbšej vrstve pokožky, než pleťové krémy. Obnovujúce pleťové sérum s protinolom zjemní vzhľad viditeľných vrások, zlepší pružnosť a zvýši aj nevyhnutnú hydratáciu pokožky. V prípade mimických vrások sa vyžaduje špeciálna starostlivosť, preto odporúčam duo liftingovú starostlivosť s obsahom peptidov. Dve rôzne textúry očného krému viditeľne zaručia lepší efekt na pokožke.

S editorkou a módnou redaktorkou Beou: Sledujte aj naše živé vstupy počas premien na Facebooku!
Zdroj: Lýdia Czakó

Tip od kaderníčky Lenky Švorcovej:

Vymeňte hrebeň za kefu!

Ivetka si už dlhší čas pestuje dlhé vlasy a bolo by škoda ich strihať nakrátko, pretože jej pristanú. Všimla som si však, že má potrhané dĺžky z nesprávneho česania. Jej vlasy majú sklon ku krepovateniu, preto jej odporúčam vlasovú kozmetiku s obsahom keratínu a namiesto hrebeňa používať kefu so štetinami z diviaka.

Teplé medové tóny pôsobili bledo a nevýrazne, preto som Ivetku prehovorila na studenší tón hnedej, ktorý lepšie kontrastuje s odtieňom pokožky. Okrem sýtejšej farby vlasy nadobudnú zdravší lesk.
Zdroj: Lýdia Czakó

Staňte sa tvárounašej zmenyimidžu!

Táto premena je tak trochu špeciálna pre obe naše čitateľky. Lívia si ju dopriala k svojim okrúhlym narodeninám, hoci päťdesiatku by sme jej vôbec netipovali! Pre niekoho darček, pre iného repete – Ivetka s nami zmenu imidžu absolvovala pred 13 rokmi. Vtedy bola tejto rubrike venovaná len jedna strana a o styling sa staral moderátor, stylista a dnes už aj ekoaktivista Michal Sabo. Ivetka sa odvtedy veľmi nezmenila, no v jej živote predsa len nastali dve veľké zmeny – vydala sa a narodila sa jej dcéra Miška.

Prihláste sa aj vy a užite si fantastický deň s odborníkmi na krásu!

Fotografie svojej postavy posielajte na [email protected]. Pripojte svoje miery (obvod pŕs, pása, bokov), číslo konfekcie a obuvi. Nezabudnite uviesť telefónne číslo, aby sme vás mohli čo najskôr kontaktovať.

ZMENA JE ŠANCA

V Avone veria v svet, kde sú si všetci rovní. Pretože lepší svet pre ženy je lepší svet pre všetkých. Podeľte sa o svoj príbeh, vystúpte z davu a zmeňte nielen svoju vizáž!