Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Česká televízna moderátorka Šárka Tomanová sa upila na smrť

Archív

Zdroj: Archív

Reklama

PRAHA - Alkohol, nedostatok práce, dva rozvody, finančná kríza aj pobyt v psychiatrickej liečebni. To všetko zobralo českej moderátorke a bývalej kolegyni aj u nás obľúbeného televízneho „kutila“ Přemka Podlahu z programu Receptár aj posledné sily a chuť do života.

Podľa lekárov vo štvrtoksympatická blondína spáchalasamovraždu a upilasa na smrť. Tomanová začalaako speváčka dievčenskejskupiny, občas vystupovalana koncertochDalibora Jandu. Potom sadostala do muzikálu JesusChrist Superstar, v ktoromspievala tri roky. Keď spoznalasvojho prvého muža,filmového osvetľovača, verila,že je to láska na celýživot. Po ôsmich rokoch savšak ich bezdetný vzťahrozpadol.

Neúspechy v súkromízaháňala prácou. Začalamoderovať dámsky magazínv Českej televízii a neskôrskončila v programePřemka Podlahu Receptárpríma nápadov. Po dvochrokoch však prišla ďalšiarana - Podlaha ju prepustil.Šárka sa vtedy začala utiekaťk alkoholu. Zo závislostijej nepomohla anidruhá svadba s manažéromPepom Libickým.Skúsilapodnikať, skončilavšak v dlhoch. Tútojar sa skončilo aj jejdruhé manželstvorozvodom, čo bolpravdepodobne poslednýkrok do záhuby.Po dvoch mesiacochv psychiatrickej liečebniv Prahe-Bohniciachsa upila nasmrť.

Vyberáme pre vás niečo PLUS