Vintage nádhera

Maya Hawke (23)

Toto dievča nás dostalo! Talentovaná dcéra slávnej Umy Thurmanovej má peknú ženskú postavu a krásnu tvár po mame. Na filmovom festivale v Benátkach stavila na líčenie v naturálnych tónoch, ktoré len podčiarklo jej sviežu krásua rozkošné pehy.

Vintage nádhera
Zdroj: Alessandra Benedetti - Corbis

Zrodená pre krásu

Jessica Alba (40)

Viac ako v herectve sa jej darí v podnikaní s vlastnou značkou kozmetiky, ktorú aj dokonale prezentuje sama na sebe. Jessica vie, čo jej pristane – výrazná tekutá linka alebo fixka, ktorá sa v strede rozširuje a elegantne tvaruje oči. Vplyvná Jess stavila na ružové očné tiene, ktoré krásne zladila s farbou na líčka aj rúžom na pery.

Zrodená pre krásu
Zdroj: David Livingston

S francúzskym šarmom

Emilia Clarke (34)

Vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým! Nezabudnuteľná matka drakov sa do spoločnosti vybrala v štýle krásnych Francúzok – so šik účesom a žiarivočerveným rúžom na perách. Oči zvýraznila tenučkou medziriasovou linkou, perleťovými tieňmi a vrstvičkou maskary.

S francúzskym šarmom
Zdroj: Gettyimages

Vau, tá linka!

Alicia Vikander (32)

Pôvabnej manželke fešného Michaela Fassbendera pristane asi všetko. Tentoraz stavila na precíznu linku à la lastovičí chvostík, ktorú si najľahšie nakreslíte pomocou šablónky. Linka trochu potlačila jej dievčenskosť a dodáva jej iskru zvodnej femme fatale. Celkový dojem zjemňujú ružové akcenty.

Vau, tá linka!
Zdroj: Gregg DeGuire

Marhuľové tiene

Dakota Fanning (27)

Modroočky, odtiene oranžovej sú pre vás tie pravé! Preto smelo siahnite po broskyňových, marhuľových, ale aj koralových očných tieňoch, vďaka ktorým krásne vynikne vaša farba očí. V kombinácii so šatami v akvatických tónoch pôsobí Dakota ako morská víla.

Marhuľové tiene
Zdroj: John Shearer

Nová Cher?

Dua Lipa (25)

Pre niekoho príliš, pre iného akurát – talentovaná speváčka je výrazný typ a v líčení rada experimentuje. Môže si to dovoliť – jej hnedé oči dokonale podčiarknu práve fialové očné tiene. Umelkyňa stavila na trblietavé, aby ladili so šatami. Perfektnou bodkou je terakotový rúž.

Nová Cher?
Zdroj: Kevin Mazur

Ružová a zlatá

Margot Robbie (31)

Herečke sa podaril veľmi ženský a elegantný vzhľad. Hustá ofina je príjemnou zmenou a šarmantne pôsobí aj líčenie v ružovo-zlatých tónoch. V tomto prípade vám spraví dobrú službu zlatý rozjasňovač, ktorý nanesiete na líčka aj ako očné tiene.

Ružová a zlatá
Zdroj: Pool

Párty rusalka

Emma Stone (32)

Krehká Emma prekvapila skutočne originálnym zjavom. Kombinácia holografickej a modrej linky sa postarala o neopozeraný vzhľad. K tomuto líčeniu sa perfektne hodí odvážny červený rúž a ležérne plážové vlny sčesané na stranu.

Párty rusalka
Zdroj: Dia Dipasupil

Exotická bohyňa

Zendaya (24)

Tóny ružovej a oranžovej sú toto leto v kurze! Herečka a speváčka má tmavšiu pleť, preto môže siahnuť po žiarivejších tónoch. Očné tiene vo farbe papáje a ružové pery vytvárajú šťavnatý kontrast k limetkovej róbe.

Exotická bohyňa
Zdroj: Handout