Vlasy hnedých odtieňov

Mladšie ženy často s farbami experimentujú, ale akonáhle sa chcú usadiť, ich najčastejšou voľbou býva práve hnedá farba. Hnedovlásky totiž túžia po rodine a stabilnom zázemí, sú pohoďáčky zrelé na to, aby si založili rodinu.

Neznamená to však, že sú nudné patrónky, ktoré myslia len na deti a domácnosť. Aj hnedovlásky vedia byť vášnivé, často sa tak ale prejavujú len v súkromí, aby potešili len a len toho, koho si pre život zvolili.

Odfarbené vlasy na blond, platinovú alebo tzv. bielu


Rozhodne tu neplatí príslovie "hlúpa blondína". Odfarbené blondínky sú často oveľa cieľavedomejšie ako ostatné ženy, za svojimi cieľmi si vedia nielen ísť, ale tiež sa neboja doslova odstrániť svoje sokyne. A to platí nielen v pracovnej, ale hlavne v milostnej rovine.

Blondínky totiž vedia, že plavá hriva na mužov platí, dajú sa ľahšie ovládať a väčšinou urobia to, čo svojim blond ženám na očiach uvidia. Byť blond podľa psychológov znamená uľahčiť si cestu.

Rozhodli ste sa zmeniť farbu vlasov? Pozor na jej výber, veľa to o vás môže prezradiť.
Rozhodli ste sa zmeniť farbu vlasov? Pozor na jej výber, veľa to o vás môže prezradiť.
Zdroj: Shutterstock.com

Vlasy zafarbené na čierno a farby s modrastými odtieňmi
 

Žena, ktorá si vlasy zafarbí na čierno, chce byť často pre svoje okolie tajomná, mystická a mužmi dobývaná. Temné odtiene vlasov ale rozhodne netlmia zmysel pre humor, tieto ženy sú, naopak, veľmi spoločenské a ústretové. Nikdy o sebe neprezradia viac ako sami chcú a svoju pravú tvár sa snažia tak trochu skryť.

Muži takýmto ženám ľahko podliehajú, a to nielen ako milenkám, ale počítajú s nimi skôr na dlhodobý a pevný vzťah. Na čiernovlásky sa totiž len ťažko zabúda.

Ryšavé vlasy, červené a bordó odtiene

Ryšavé odtiene a farby s červenými tónmi si zvyčajne volia mladšie a odvážnejšie ženy, ktoré sa neboja vyčnievať z davu. Ryšavky sú predovšetkým vášnivé, túžia po vzrušení a v súkromí sa neboja byť divoké a temperamentné. Podľa psychológov sú navyše také ženy často nevypočítateľné, chcú si užívať a partnerská vernosť často nie je v ich rebríčku hodnôt na prvom mieste.

Nadanie majú však tieto ženy nielen v erotike a milostnom živote, ale aj v tom umeleckom. Mávajú cit pre výtvarné umenie, vedia pracovať s farbami a vyžívajú si hlavne v móde.