Nový trend sa nazýva twilighting a aj keď vám to možno pripomína film Twilight, v skutočnosti to s upírom Edwardom veľa spoločného nemá. Ide totiž o novú špeciálnu techniku, ktorá v podstate znamená zlatisté odtiene v hnedých vlasoch.

Podľa svetových kaderníkov sa teda tento rok budú nosiť najmä hnedé vlasy, ktoré majú akoby slnkom vyblednuté blonďavo-zlaté pramienky. Ak ste však blondínky či ryšavky, nezúfajte.

 Toto je nový trend pre rok 2020:

Napriek tomu, že je táto technika najlepšia práve pre brunetky, dá sa podľa odborníkov veľmi jednoducho vytvoriť aj na hrivách blondínok, čiernovlások či ryšaviek.

„V roku 2020 budete túto vizáž vidieť určite veľmi často. Obrovským pozitívom je fakt, že takéto vlasy netreba príliš často upravovať a stačí urobiť mierne dofarbovanie každých 16 týždňov, aby to neodrástlo do nechceného ombré. Jednoducho to dodáva obyčajným hnedým vlasom celkom novú dimenziu,“ hovorí známa kaderníčka.

Nie ste si istí, či je to pre vás? Pozrite sa na túto hrivu.

Ako teda vysvetlíte či opíšete túto novú techniku vašej kaderníčke, ak o nej ešte nepočula? Je to jednoduché.

Takýto look dosiahnete, ak vám odfarbí zopár prameňov približne 5 centimetrov od cestičiek po celej dĺžke vašich vlasov. Je to podobné ako melír, no môže ich urobiť v rôznych hrúbkach (hrubšie blízko tváre, tenšie po strede hlavy), a tiež začína trochu nižšie od cestičiek.

V niektorých prípadoch je lepšie, ak je prameňov viac.

Vďaka tomu to bude vyzerať prirodzenejšie, akoby skutočne išlo o pramienky vytiahnuté zo slnka. Nemalo by ich byť príliš veľa, aby to pôsobilo čo najprirodzenejšie. Pozrite sa na inšpiráciu nižšie!

Prirodzenosť je hlavný cieľ.