Skriňa prezrádza vaše silné stránky (+) i slabosti (-) a naznačuje spôsob, ako by ste mohli byť spokojnejšia. Nahliadneme doňho spolu s vami.

Totálne preplnená: Nájdite odvahu pre niečo nové!

Pulóvre sa hromadia už v druhom rade a šuflíky s bielizňou a ponožkami ledva otvoríte. Na jednom ramienku máte zavesené najmenej troje nohavice či blúzky... Naozaj máte problém s priestorom, pretože sa s ničím nedokážete rozlúčiť. Tú oranžovú blúzku ste nemali už desať rokov, ale keď je to taká pekná spomienka na leto 2006. Tie rifle vám už vôbec nesedia, no býval to váš obľúbený kúsok. A raz možno naberiete odvahu na ten čipkový top, ktorý je zatiaľ pre vás príliš sexi... Vyhodiť ich? Neprichádza do úvahy!

Pulóvre sa hromadia už v druhom rade a šuflíky s bielizňou a ponožkami ledva otvoríte.
Pulóvre sa hromadia už v druhom rade a šuflíky s bielizňou a ponožkami ledva otvoríte.
Zdroj: Shutterstock

+ Najlepšia priateľka

Zberateľky nie sú verné len veciam, ale aj ľuďom. Priateľky vás zbožňujú, pretože sa na vás môžu spoľahnúť. Nezabúdate na ich narodeniny a dbáte na to, aby ste boli v pravidelnom kontakte.

- Rutina vás ochromuje

Najradšej ste, keď všetko zostane tak, ako je. Omáčka je najlepšia vtedy, keď chutí ako obvykle. Po návšteve kaderníka si nikto nemá všimnúť zmenu. Dávajte si pozor, aby sa pohodlné zvyky nezmenili na nudu, ktorá vás začne ubíjať.


Čo o vás prezradí skriňa, ak je...

Dokonale uprataná

Poloprázdna

Úplne chaotická

Raz tak, raz tak