Niektoré sú zabávačky, iné bútľavé vŕby... Tu je 6 typov priateliek, ktoré by mala mať každá žena.

1. Starostlivá, láskavá

Ona má vždy otvorenú náruč i uši nastrčené len pre vás. Chytí vás za ruku, keď sa vám nevodí dobre. Prináša úprimnosť a teplo do vášho vzťahu. Usmieva sa, je na vašej strane, podporuje vás, keď máte strach a pozitívne vás motivuje. Má srdce len pre vás.

2. Spojenec na párty

S ňou vyrážate do mesta a do nočných klubov. Je to nočná sova, vaša polovička, keď sa chcete neviazane zabaviť a vypustiť paru. Pozná podniky, vie, kde je dobrá zábava, je dobíjačkou energie. Aj keby sa opila, nemá žiadny problém na ďalší deň sa vám venovať, dať vám prvú pomoc, zdieľať svoj byt, zavolať vám taxík a poslať sms na dobrú noc. A keby niečo, vie byť veľmi diskrétna!

Ženy
Ženy
Zdroj: Shutterstock

3. Rozumná

Ak budete musieť urobiť dôležité rozhodnutie, alebo uviaznete v dileme, s ktorou si neviete poradiť, zájdite práve za ňou. Jednoducho má dobrý pohľad na veci a vie veľmi dobre (vzhľadom na to, že vás pozná), kde je pes zakopaný. Takáto kamarátka stojí zato v ťažkých situáciách. Ak ju máte, chráňte si ju a buďte jej vďačná.

4. Superžena

Tá vám kryla chrbát vždy, keď bolo najhoršie. Vedela vás ospravedlniť u rodičov, zabezpečila vám testy na vysokej škole či opravnú skúšku... Naučila vás variť, aby ste nežili len hotovými jedlami, zobrala vás na jógu, aby ste prišli na iné myšlienky, inšpiruje vás rôznymi novinkami či odvážnymi výletmi. A hlavne nemoralizuje.

5. Parťáčka

Vďaka nej budete vždy v kontakte s mnohými ľuďmi, ktorých by ste inak nepoznali. Je to skupinový človek, ktorý má sieť známych a v tej svorke sa dobre orientuje. Ona vie, kde je čo aktuálne, kto má aké novinky, kedy má kto narodeniny a oslavuje. Je stále obklopená mnohými ľuďmi a rada vás kedykoľvek vezme do tejto spoločnosti. Ešteže existuje, lebo inak by ste sedeli na gauči.

6. Priateľka od detstva

Túto priateľku poznáte celú večnosť. Chodili ste spolu už do materskej školy, neskôr do základnej a tak tvorí súčasť vášho života. Jej nemusíte nič vysvetľovať, máte medzi sebou hlboké puto. A aj keď žijete od seba ďaleko, stačí ju vidieť 5 minút a akoby ste neboli nikdy oddelené.