Popri kvalitných pleťových krémoch a sérach netreba zabúdať na hydratačnú hmlu či vodu, ktorá pleti prinavráti potrebnú hydratáciu a príjemne ju osvieži. Oceníte ju nielen v horúčavách a na cestách, ale napríklad aj v kancelárii, doma na home office. Je skvelé šupnúť ju do plážovej tašky spolu s opaľovacou kozmetikou či nastriekať si ju na pleť v lietadle.

Beauty guru z klanu Kardashianiek, Kylie Jenner, nedá na pleťovú hmlu dopustiť pri líčení: "Keď si ju nastriekam na mejkap, nepôsobím, akoby som mala na sebe masku. Pleťová hmla pomôže splynúť vrstvám bázy, korektoru a mejkapu a líčenie pôsobí menej púdrovo."

Kylie Jenner
Zdroj: Getty Images

Ako to funguje?
Hydratačné pleťové hmly, pleťové a termálne vody v spreji pleť v horúcich dňoch schladia a dodajú jej vlahu. Po aplikácii bude pokožka zase krásne rozjasnená a svieža. Nemusíte sa báť, že by vám rozmazali líčenie. Jednou z najväčších výhod je práve aplikácia cez mejkap. Mikrokvapôčky sú navrhnuté tak, aby sa usadili na tvári, rýchlo jej dopriali vlhkú vzpruhu a nenarušili líčenie. Hmla sa počas chvíľky do pleti krásne vpije a vy cítite iba príjemný pocit osvieženia. Je to skrátka malý zázrak, ktorý by vám počas letných mesiacov v kabelke rozhodne nemal chýbať.

Pleťová hmla poskytne pokožke hydratáciu aj osvieženie.
Zdroj: shutterstock