Či už sa chystáte ráno do práce alebo večer von s priateľmi či partnerom, pomocníci z oblasti dekoratívnej kozmetiky AVON jednoducho podčiarknu vašu krásu. Zvoľte si výrobok či efekt, ktorý je vám blízky alebo experimentuje. Výsledok bude stáť za to!

Farebné línie bez limitov

Nudia vás čierne linky? Prekročte hranice bežných dní a užite si zábavu s farebnými ceruzkami. Malé zmeny prinášajú veľkú radosť do každodenného života. Skúste napríklad niektorý zo 4 odtieňov Ceruzky na oči Gold Indulgence.

Ceruzky na oči Gold Indulgence.
Ceruzky na oči Gold Indulgence.
Zdroj: AVON

Dokonalá pleť bez limitov

Suchá a dehydrovaná pleť? Začnite líčenie s novou hydratačnou podkladovou bázou Magix, ktorá vytvára svieži podklad pod make-up a predlžuje jeho trvácnosť. Má osviežujúce zloženie, ktoré sa rýchlo vstrebáva. Komplex Magix s morskou vodou kombinuje hydratačné zložky a výťažok z morských rias, ktoré osviežujú a hydratujú pleť.

Hydratačná podkladovaá báza Magix
Hydratačná podkladovaá báza Magix
Zdroj: AVON

Vytočené riasy bez limitov

Neobmedzené možnosti pre zvýraznenie rias? Vďaka inovatívnej vytáčajúcej špirále Unlimited ich máte zaručené. Kefka zachytí každú jednu mihalnicu s cieľom maximálne ich zvýrazniť, vytočiť, predĺžiť a upútať pohľad. Špirála má zloženie lift&lock, vďaka ktorému sú riasy vytočené a zafixované. Navyše obsahuje špeciálne trojité zloženie, ktoré nadvihne aj tie najtvrdohlavejšie rovné riasy. Inovatívna zahnutá kefka FX-lift nielen nadvihuje riasy, ale jej duté jadro zachytáva aj farbu a dodáva riasam objem.

Unlimited
Unlimited
Zdroj: AVON

Trendy vzhľad bez limitov

Túžite, aby váš pohľad bol doslova hypnotizujúci? Stavte na Tekutý očný tieň a ceruzku v jednom Show Glow značky mark., ktorá je teraz v ponuke v 5 nových odtieňoch. Vďaka nim dosiahnete žiarivý vzhľad očí ako stvorený na párty.

Tekutý očný tieň a ceruzku v jednom Show Glow značky mark
Tekutý očný tieň a ceruzku v jednom Show Glow značky mark
Zdroj: AVON

Rozjasnenie pleti bez limitov

Dajte zbohom mdlej pleti. S guľôčkami na tvár bude vaša pleť žiarivá, a to bez námahy. Okrem rozjasnenia pleti vám guľôčky zvýraznia kontúry tváre a poskytne žiarivý vzhľad prirodzeného opálenia a trblietavý efekt. Zvýraznite svoju tvár bronzovým nádychom, ktorý podčiarkne a doladí vaše líčenie.

Bronzové guľôčky na tvár
Bronzové guľôčky na tvár
Zdroj: AVON

Štýlové nechty bez limitov

Vždy rovnaká manikúra? Oblečenie meníme podľa nálady a okolností, tak prečo to neskúsiť aj s manikúrou? Hrajte sa, skúšajte, bavte sa – teraz je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. vyberte si niektorý z Lakov na nechty s lesklým gélovým efektom značky mark.

Lak na nechty s lesklým gélovým efektom značky mark
Lak na nechty s lesklým gélovým efektom značky mark
Zdroj: AVON

Všetky výrobky sú dostupné na webe www.avon.sk alebo si ich môžete objednať u vašej AVON Lady/Gentlemana.