Mladšia a krajšia s Avonom: Z mladej mamičky je modelka!
2. 1. 2013, 15:00 (aktualizované: 11. 7. 2024, 12:39)

Zdroj: Oliver Balog
Peknú mamičku na materskej Zuzku sme zmenili tak, že prekvapila aj vlastné deti!
Po návrate domov čelila Zuzka (36) prekvapenému „kukuču“ svojich dvoch malých detičiek. Nečudo, veď mamička na materskej dovolenke sa zmenila na hotovú modelku!
Kaderníčka Mirka Némethová
Zuzka má nefarbené vlasy v dobrej kondícii – nemali však žiaden strih a to bola chyba! Vlasy som precízne spostupnila po celom obvode hlavy a účes tak nadobudol moderný švih. Sýty čokoládovohnedý odtieň im prepožičal luxusný lesk. Vlasy som vysušila a natočila kulmou do šmrncovných vĺn.
Vizážistka Lenka Šoóšová
Zuzka má kvalitnú pleť, no venovala by som viac pozornosti očnému okoliu v podobe kvalitnej spevňujúcej starostlivosti. Jemné dymové líčenie očí podčiarkne ich krásnu farbu i tvar. Základom je kajalová ceruzka a svetlejší tieň aplikovaný v kútikoch očí. Tieňovanie do tmavohneda môžete potiahnuť až na očnicové oblúky. Záverečnou bodkou je jemný lesk na pery.
Zdroj: Oliver Balog
Vizážistka Lenka Šoóšová venovala pozornosť najmä
Trendovo trblietavá
Náhrdelník: Promod, Top: Promod, Náramok: Promod, Kabelka: Bijou Brigitte, Sukňa: Promod, Lodičky: Sempre
Zdroj: Oliver Balog
Trblietanie je trendy
Ako princezná
Náušnice: Bijou Brigitte, Šaty: Karen Millen, Kabelka: Karen Millen, Náramok: Bijou Brigitte, Sandále: Sempre
Zdroj: Oliver Balog
V spoločenských šatách vyzerala ako princezná.
Oplatí sa vyskúšať
DUO očný lifting PRO Clinical, Avon, 16,90 €
Zdroj: Oliver Balog
DUO očný lifting PRO Clinical, Avon, 16,90 eur
Tekutá linka na oči Luxe, Avon, 8,90 €
Zdroj: Oliver Balog
Tekutá linka na oči Luxe, Avon, 8,90 eur
Očné tiene True Colour Quatro, Avon, 8,30 €
Zdroj: Oliver Balog
Očné tiene True Colour Quatro, Avon, 8,30 eur