V hlavnej úlohe: Monika z Bernolákova

Výška: 165 cm

Konfekčná veľkosť: 36 – 38

Môj štýl: Uprednostňujem športový štýl, bežne nosím džínsy, tričko a nízke členkové čižmičky. Sukne a šaty si obliekam len výnimočne.

Zamestnanie: učiteľka v materskej škole

Moje hobby: Mám 8-ročnú dcéru Amáliu, okolo ktorej sa točí môj svet. Ako bývalá tanečnica mám vzťah k pohybu, rada chodím na túry, s dcérou rady pečieme a chodíme na kone.

Čo očakáva od premeny: Navnadila ma kolegyňa, ktorá premenu u vás absolvovala a bola nadšená. Chcela by som mať perfektný účes a cítiť sa krásna.

Och, tie farby!

Ak by Monika mohla odísť v jednom z outfitov, ktoré sme jej vybrali, bol by to práve tento: „Oblečenie je mäkučké, pohodlné, a ak si k nemu obujem lodičky, vyzerá elegantne. Farby navyše pristanú k môjmu odtieňu pleti.“

Čiapka: Vivi & Lulu Pulóver: Lindex Prsteň: Bijou Brigitte Kabelka: Ammyla/ Vibe Concept Store Nohavice: Vivi & Lulu Lodičky: LaVale Lýdia Czako

Ako pravá Talianka

Klobúk, koženkové nohavice s vysokým pásom a lodičky – Monika pri fotení vyzerala ako herečka z talianskeho filmu. Jednoducho bella bellissima!

Čiapka: Vivi & Lulu Pulóver: Lindex Prsteň: Bijou Brigitte Kabelka: Ammyla/ Vibe Concept Store Nohavice: Vivi & Lulu Lodičky: LaVale Lýdia Czako

Tip od módnej redaktorky

Beata Suchá:Farebnátypológia
Monika má olivový odtieň pleti a kombinácia sivej a fialovej ju krásne rozžiari.

Tip od módnej redaktroky
Zdroj: Lýdia Czako

Tip od kaderníčky

Lenka Švorcová: Ani bob, ani lob
Monika má prirodzene vlnité neposlušné vlasy, ktoré si chcela dať ostrihať do krátkeho bobu. Keďže má užšiu tvár, výhodnejšia je pre ňu dĺžka pod bradu, teda niečo medzi bobom a lobom. Takto bude tvár pôsobiť opticky plnšie.

Na zjemnenie odrastov som najskôr aplikovala melír.
Zdroj: Lýdia Czako
Dĺžky som spostupnila tak, aby vytvárali efektný objem.
Zdroj: Lýdia Czako