Oscary sú oslavou najlepších a najžiarivejších talentov v Hollywoode od hviezd na filmovom plátne až po tvorcov kostýmov či hudobných géniov. No čo sa týka módy, červený koberec nie je vždy len prehliadkou dokonalých rób... Tu sú dámy, ktoré tento rok kraľovali rebríčku najhoršie oblečených celebrít na červenom koberci.

Salma Hayek

Herečka si zvolila šaty od Gucii, ale veľa chvály v nich nezožala. Módni znalci ju skritizovali od hlavy po päty – priveľa flitrov, priveľa volánov a čudesné armádou inšpirované reťaze na krku.

Blanca Blanco

37-ročná kráska tiež nebola práve za dámu, keď ukázala priveľa kože. Akoby nestačil šialene hlboký výstrih sám o sebe – šaty mali ešte aj šialene vysoký rozparok. A kombinácia červenej a bielej pôsobila akoby bola zabalená v poľskej vlajke.

Blanca Blanco
Blanca Blanco
Zdroj: Northfoto

St. Vincent

Speváčka predviedla bizarné čierne šaty, ktoré vyzerali, akoby si odtrhla pri vystupovaní z auta ich spodnú časť. A všimnite si pravý rukáv. Nevyzerá to ako „baloňák“ prehodený cez plece?

St. Vincent
St. Vincent
Zdroj: Northfoto

Whoopi Goldberg

No tá tomu dala! Slnečné okuliare na nose sú nič v porovnaní s jej róbou, ktorá je hotová katastrofa od ramien až dole. Neforemné, nevkusné, prehnané... A vôbec to nelichotí jej postave. Spravila zo seba bábu na tortu.

Whoopi Goldberg
Whoopi Goldberg
Zdroj: Northfoto

Phoebe Price

Ako z lacného kabaretu vyzerala herečka Phoebe Price. Kombinácia peria a kožušiny pôsobila naozaj prehnane až vulgárne a rovnako aj jej cirkusantský mejkap.

Phoebe Price
Phoebe Price
Zdroj: Northfoto