Aby ste si vybrali správny polodrahokam, dôležitá je dobrá informovanosť. Každý kameň má iné mystické a liečivé účinky, preto si je dobré vyberať na základe toho, čo vyžadujete. Myslite tiež na to, že pre dosiahnutie účinkov je potrebné pravidelné a zároveň aj dlhodobé nosenie náramkov a náhrdelníkov z polodrahokamov. Po čase budete pociťovať isté zmeny, pretože takéto šperky sú nabité silnou energiou, ktorá dokáže napraviť váš pohľad na svet.

Prečo práve polodrahokamy?

Na stránke Magický obchod nájdete šperky rôzneho druhu. Tie sú vyrobené z kvalitných polodrahokamov. Prečo práve oni? Je o nich známe, že sú ľahšie dostupné a cenovo výhodnejšie. A práve to bol zámer. Aby si kúpu šperkov z polodrahokamov mohol zaobstarať každý, bez akýchkoľvek rozdielov. Platí, že akýkoľvek kameň, ktorý nie je drahokam sa klasifikuje ako polodrahokam. Medzi nich zaraďujeme ametyst, citrín, hematit, lapis lazuli a mnoho ďalších.

Ilustračné foto
Zdroj: magickyobchod.sk

Štýlové, efektívne a na každý deň

Ak si zaobstaráte šperky z polodrahokamov, vyniknete s každým outfitom, ktorí si na seba oblečiete. Náhrdelníky a náramky vyrobené z účinných kameňov sú vhodné na každodenné nosenie. Medzi ich prednosti patrí rozhodne elegancia a štýl, ktorý im zaručene nechýba. Zároveň sú efektívne a spĺňajú aj účinky na základe toho, o aký polodrahokam ide.

Silné liečivé vlastnosti

Dôvodov, prečo by ste mali nosiť náhrdelníky a náramky z polodrahokamov je hneď niekoľko. Ide najmä o ich silné liečivé vlastnosti, ktoré dokážu podporiť celkové zdravie. Za každým šperkom je tiež iný príbeh, čo je veľmi zaujímavé. Tiež sa hovorí, že náramky a náhrdelníky vyrobené z polodrahokamov sú spojené aj so siedmimi čakrami.