Chýba vám kolagén? Takto sa to prejavuje

Koža stráca napnutie, pružnosť a jednotnosť, je posiata linkami a vráskami. Vlasy sú matné, slabé a bez lesku, nechty sa štiepia a lámu. Vonkajšie vplyvy ako vietor, mráz či slnečné lúče, zadymené a znečistené prostredie, ale aj vnútorné vplyvy ako únava a stres sa na koži okamžite prejavia. V skratke, úbytok kolagénu sa navonok ukáže ochabnutím a vyschnutím pokožky, ktorá zároveň stráca obranyschopnosť.

Ktorý typ kolagénu treba doplniť

Kolagén je prirodzená bielkovina, ktorá sa vyskytuje v našom tele v rôznych formách. Základný je typ I a typ II. Prvý sa nachádza v koži, vo vlasoch a nechtoch, druhý v kĺboch a chrupavkách kostí. Okolo 30-ky však oň začíname prichádzať. Externý kolagén, ktorý má pomôcť pokožke, musí byť hydrolyzovaný – laicky povedané rozdelený na peptidy (krátke reťazce aminokyselín). Najmä v takejto forme ho pokožka dokáže nejlépe využiť.

Po ktorej značke siahnuť?

Ako si teda vybrať správnu značku a dávkovanie? Vždy si prečítajte zloženie, krajinu pôvodu a v neposlednom rade skontrolujte či sú k produktu realizované klinické štúdie. Odpoveďou je kvalitná a účinná škandinávska kozmetika, ktorú predchádza dlhoročná tradícia a skvelá povesť.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Oslo Skin Lab

Napríklad výživový doplnok The Solution™ od pôvodnej nórskej značky Oslo Skin Lab obsahuje až 2,5 g čistého kolagénu typu I v prášku, čo je (podľa uskutočnených štúdií s týmto kolagénom) optimálna denná dávka a rozmiešate ju vo vode. Získal aj prvenstvo v českej súťaži omladzujúcej kozmetiky Harper’s Bazaar Anti-Aging Beauty Awards za rok 2019. Objednať si ho môžete rýchlo a jednoducho, jedným klikom tu.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Oslo Skin Lab

Berte svoju krásu a sviežosť vážne

Zabudnite na jednorazové snahy. Väčšinou nefungujú. Iba pravidelná starostlivosť o zdravie a krásu prinášajú skutočné a udržateľné výsledky. To si uvedomuje aj Oslo Skin Lab, a preto ponúka možnosť členstva. Je bez záväzkov a je možné ho kedykoľvek zrušiť! Hlavnou výhodou je, že eliminuje riziko, že by vám The SolutionTM došiel a vy by ste sa pripravili práve o onú nevyhnutnú pravidelnosť a z toho vyplývajúcu radosť zo sviežosti. Zásielka vám s 30 % zľavou (cena 39,60 € v porovnaní s nečlenskou 56,90 €) bude odoslaná každé 4 týždne a vy máte 14 dní na úhradu faktúry.

Pripravili sme pre vás 50 % zľavu na prvý nákup. Kliknite tu alebo zadajte na stránkach Oslo Skin Lab zľavový kód PREZENY.