Toaletný parfum Avon Maxima

Avon Maxima bol navrhnutý z tých najkvalitnejších surovín, aby zachytil jedinečnosť a sebavedomie dávnych čias, ale s moderným prebudením. Zvodná vôňa je tvorená iskrivými luxusnými tónmi slamihy piesočnej, úžasnej zamatovej nektárinky, ktoré sú ozdobené vencom sambakového jazmínu. Kvet slamihy piesočnej symbolizuje večnosť a jeho olej sľubuje mladosť. Hovorí sa, že dokáže nájsť rany v našom vnútri a jemne ich zaceliť.

Dámska vôňa je inšpirovaná bohyňou Hestia, ktorá predstavuje koncentráciu, duševný pokoj a väzbu medzi starým a novým. Jej symbolom je kruh, v ktorom udržuje večný oheň. Zmocnite sa tak s voňavou novinkou božského ohňa, nechajte vzplanúť svoju vnútornú silu a zanechajte po sebe výraznú stopu. Zmyselný a mýtický parfum Avon Maxima stelesňuje ženskú večnosť spojenú s eleganciou. Vďaka svojej božskej vôni dáva parfum ženám žiarivú krásu bohyne, silu a vyrovnanosť.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON Cosmetics

V čom sa považuje tvár parfumu Dara Rolins, za bohyňu? „Vtedy, keď sa mi niečo fakt vydarí, to si potom prídem ako bohyňa! Dokážem si ten pocit náležite vychutnať, pochváliť sa, byť na seba pyšná. Sú chvíle, kedy by sa tak mala cítiť každá jedna z nás. Maximálne spokojná! A myslím si, že my ženy dokážeme hravo motivovať a inšpirovať iné práve tým, ako žijeme my samé.“

Novinka je určená pre tie dámy, ktoré preferujú výrazné dlhotrvajúce vône. Chcú zanechať stopu vo svete a túžia potom, aby ich vôňa neostala nepovšimnutá. Toaletný parfum vytvoril renomovaný parfumér Pascal Gaurin, ktorého cieľom bolo podčiarknuť jedinečnosť ženy, odhaliť moc a silnú bohyňu, ktorá sa ukrýva vo vnútri každej ženy.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON Cosmetics

Ako objavíte svoje ženské božstvo? Dara má pre vás menší návod. „Myslím, že by sa ženy nemali báť byť na seba pyšné. Často sa stretávam so ženami, ktorým chýba sebavedomie. Zbytočne. Pretože každá jedna z nás je krásna. A nemyslím tým dokonalý make-up, hovorím o povahe, vlastnostiach, schopnostiach, ktoré máme my ženy. Kvôli ktorým sme tak dokonalý druh! Bez nás by nebol život. Bodka. To hovorí za všetko! A ak si ešte dáme prácu a rozvinieme všetky svoje prirodzené vlohy, stavajú sa z nás minimálne pre ľudí, z podstaty práve pre tých, ktorí pre nás predstavujú ten najbližší, najužší kruh, rovná sa pre tých najdôležitejších - bohyne, v tom pravom slova zmysle.“

Vyskúšajte vôňu Avon Maxima a prebuďte v sebe MAXIMUM!

Uvedené výrobky sú dostupné v aktuálnom katalógu a na webe www.avon.sk, či u vašej AVON Lady/Gentlemana.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON Cosmetics