Spoločne s oficiálnym vizážistom AVONu – Pavlom Bauerom sme pre vás vybrali 5 „must-have“ vášho kozmetického arzenálu. Predstavujeme vám novinky na jar 2020, ktoré u vás učite nemôžu chýbať:

1. Rúž Matte Legend

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON

 

S novým rúžom dosiahnete očarujúce profi líčenie pier. Diamantový tvar rúžu napodobňuje štetec na líčenie pier vďaka čomu sa jednoducho a precízne nanáša. Zloženie rúžu s podkladovou bázou uzamyká v perách hydratáciu a zachováva farbu, to znamená, že nepotrebuje samostatnú podkladovú vrstvu. Poskytuje trvácne matné krytie už jedným ťahom – obsahuje o 50 % viac pigmentov.

2. Tekutý make-up pre bezchybnú pleť s OF15

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON

Tento make-up má skvelú textúru. Dá sa dobre nanášať prstami, hubkou a aj štetcom na make-up. Dobre sa zapracováva do pleti a dokáže vykúzliť efekt druhej kože. Po jeho nanesení nie je potrebné použiť púder, nakoľko zanecháva krásny matne zamatový povrch.

3. Špirála 5v1 Lash Genius

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON

Ak hľadáte geniálnu špirálu, ktorá dokáže naozaj všetko, určite siahnite po Lash Genius. V ponuke je v dvoch v farbách, čiernej a hnedej, pričom každá ponúka 5 vynikajúcich benefitov:

  • objem,
  • dĺžka,
  • oddelenie,
  • vytočenie,
  • sýta čierna farba.

Špirála 5v1 Lash Genius má naozaj všetko, čo očakávate od špirály bez kompromisov. Univerzálna kefka so štetinkami rozličnej dĺžky pre precíznu aplikáciu od korienkov rias. Dodáva objem a dĺžku spodným aj horným riasam, úžasne tvaruje a oddelí riasy, má intenzívnu farbu, vďaka čomu získate dokonale príťažlivý pohľad. Nanášanie je doslova zážitok!

4. Set na úpravu obočia

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON

Presný návod, ako vykúzliť dokonalé obočie prináša Pavel Bauer: “S farbou na obočie vo forme púdru sa podľa mňa pracuje najjednoduchšie. Vosk sa postará o zafixovanie farby. Šikmým štetčekom farbu zapracujem a ak je to potrebné, pridám na intenzite. Odporúčam voskovou vrstvičkou aj začať, funguje totiž aj ako báza, takže vám dielo vydrží celý deň.“

5. Ceruzky na oči

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON

Ceruzky na oči z línií Gold Indulgence a Diamonds sú predurčené stať sa legendami. Patria medzi najobľúbenejšie výrobky medzi AVON zákazníčkami. V niekoľkých farbách, klasické, metalické alebo diamantové. Vďaka nim docielite jednoduché a trvácne zvýraznenie a výhodou je, že ich netreba strúhať.

Všetky výrobky nájdete a objednáte v aktuálnom katalógu a na www.avon.sk .