„Tvár, ktorú vám nadelila príroda, budete mať v dvadsiatke. Je len na vás, ako budete vyzerať, keď vám bude päťdesiat,“ povedala Coco Chanel. Zatiaľ čo sa kedysi museli ženy spoliehať najmä na drahú kozmetiku, teraz majú šancu sa o svoju pokožku efektívne starať aj zvnútra. Riešením je kolagénový prášok The Solution™ , ktorý udržuje pleť sviežu a pružnú.

Starnutie je proces, starostlivosť o krásu tiež

Dôvodom, prečo naša pleť starne, je fakt, že časť kože zvaná zamša (dermis) stráca kolagén. Práve ten je zodpovedný za pružnosť a pevnosť pokožky a s tým súvisiaci zdravý a mladistvý vzhľad pleti. Prirodzený proces starnutia urýchľuje niekoľko faktorov – nezdravý životný štýl, nevhodná kozmetika, stres, opaľovanie či fajčenie. Vy však máte šancu ochabnutie pleti a vznik vrások spomaliť, a to v akomkoľvek veku. Siahnite po vedecky overenej istote – kolagénovom prášku The Solution™.

Nie je kolagén ako kolagén

Kolagén je proteín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v tele. Existuje však viac druhov, ktoré sa líšia podľa toho, akú funkciu v organizme plnia. Kým jeden posilňuje kĺby, kosti a chrupavky, iný reguluje trávenie, podporuje kvalitu spánku alebo znižuje vplyv stresu. Na starostlivosť o pokožku je vhodný kolagén typu I, ktorý obsahuje práve The Solution™.

Prvé výsledky už po 4 týždňoch

Úbytok kolagénu si nevyberá. Navyše začína už s blížiacimi sa tridsatinami a potom sa zrýchľuje. Je teda na vás, či svetu ukážete i navonok, aké mladé sa cítite vnútri. S kolagénovým práškom The Solution™ je cesta za sviežosťou ľahká. Jednoducho ho raz za deň primiešate do jedla alebo nápoja. Prvé účinky ucítite už po štyroch týždňoch. Výraznejšie zmeny uvidíte po ôsmich týždňoch. O tom, že to funguje, svedčí aj niekoľko vedeckých štúdií. Preukázali, že po 8-týždňovom užívaní sa hĺbka vrások znížila v priemere o 20,1 %. Zároveň získala pokožka vyššiu pružnosť a pevnosť, čím The Solution™ znížil prejavy celulitídy.

Ilustračné foto.
Zdroj: Oslo Skin Lab

Berte svoju krásu a sviežosť vážne

Zabudnite na jednorazové snahy. Väčšinou nefungujú. Iba pravidelná starostlivosť o zdravie a krásu prinášajú skutočné a udržateľné výsledky. To si uvedomuje aj Oslo Skin Lab, a preto ponúka možnosť členstva. Je bez záväzkov a je možné ho kedykoľvek zrušiť! Hlavnou výhodou je, že eliminuje riziko, že by vám The Solution™ došiel a vy by ste sa pripravili práve o onú nevyhnutnú pravidelnosť a z toho vyplývajúcu radosť zo sviežosti. Zásielka vám s 30 % zľavou (cena 39,60 € v porovnaní s nečlenskou 56,90 €) bude odoslaná každé 4 týždne a vy máte 14 dní na úhradu faktúry.

Dovoľte si aj vy ukázať svetu vašu krásu. My vám k tomu pomôžeme. Pripravili sme pre vás 50 % zľavu na prvý nákup. Kliknite tu alebo zadajte na stránkach Oslo Skin Lab zľavový kód PREZENY.