Tohtoročná F&F detská kolekcia pre dievčatá a chlapcov sa vyznačuje hravosťou a veselými farbami. Nájdete v nej krásne vzorované a pestrofarebné šatičky, pohodlné tepláky a svetríky, ale aj mäkučké pyžamko, ktoré spríjemní zaspávanie po náročnom dni nejednému škôlkarovi či školákovi. Súčasťou kolekcie sú aj kúsky s obľúbenými hrdinami z Marvelovských komiksov, Mickey s Minie Mouse a Peppa Pig. Nechýbajú ani tenisky a rôzne doplnky, ktoré budú ideálnym parťákom pre všetky aktívne deti, ktoré trávia veľa času v prírode či na ihrisku.

ilustračné foto
Zdroj: F&F

F&F nezabudlo ani na najmenších. V aktuálnej detskej kolekcii nájdete množstvo kúskov aj pre bábätka. Váš malý poklad tak budete môcť vystrojiť aj na rôzne príležitosti či rodinné fotenie.

Módne kúsky pre generáciu ekologických šampiónov

Práve na jar, keď vieme deťom ukázať krásu zobúdzajúcej sa prírody, im môžeme najjednoduchšie vysvetliť zmysel udržateľnejšieho spôsobu života. Zmeňte svet k lepšiemu už teraz a zároveň inšpirujte novú generáciu ekologických šampiónov. Značka F&F prichádza v rámci detskej kolekcie aj s ďalšou cenovo dostupnou líniou oblečenia pre deti, ktoré je vyrobené zo 100 % organickej bavlny. V špeciálnej organickej kolekcií nájdete módne kúsky za výhodné ceny. Ochrana životného prostredia vás tak nebude stáť nič navyše.
Viac informácií nájdete na stránke www.tesco.sk/ff/.

ilustračné foto
Zdroj: F&F