Na slovenskej módnej scéne pohybuje už niekoľko rokov. Je dvorným návrhárom Tamary Heribanovej, ktorá predvádza jeho niekedy až šokujúce modely. Okrem navrhovania sa venuje aj líčeniu. Jeho novou múzou a v tomto prípade i modelkou sa stala naša najlepšia tenistka Daniela Hantuchová - Lukáš Kimlička (25).

Aká farba je in na nadchádzajúcu plesovú sezónu?

U mňa vedie čierna a smotanová. Ale stále je v kurze nesmrteľná červená, zlatá, strieborná, sivá alebo fialová.

Aké si vybrať látky a strihy šiat?

Myslím si, že v plesových šatách trendy veľmi nevidieť a každú sezónu je to podobné. Šaty musia pôsobiť pompézne, luxusne a žensky. Mali by byť originálne. Niekomu sa hodia veľké nariasené sukne a inému úzke šaty s vlečkou. Takže každá žena by si mala vybrať to, v čom vyzerá najlepšie.

Čoho by sa mali ženy vyvarovať?

Prehnaného zdobenia. Tu platí, že čím sú výraznejšie a ozdobenejšie šaty, tým skromnejšie treba narábať s doplnkami, šperkami, účesom a celkovou vizážou. Ak sú, naopak, šaty jednoduché, s doplnkami to pokojne môžeme preháňať.

783150:gallery:true:true:true

Čo býva najčastejšie faux pas na plesoch?

Bohužiaľ, často sa stretávam s plastovými ramienkami podprseniek, ktoré by som zakázal. A taktiež ženy, ktoré už nie sú najmladšie a nenavštevujú fitko, by si mali dávať pozor na ochabnuté ruky a voliť radšej šaty s rukávmi.