Nemecká značka Braun sa pýši nielen viac ako 100 ročnou tradíciou, ale predovšetkým bezkonkurenčným spojením kvality, funkčného dizajnu a moderných technológií, ktoré slúžia už niekoľkým  generáciám zákazníkov. Portfólio značky je rozsiahle a zahŕňa mnoho pomocníkov v starostlivosti o telo a vzhľad, s ktorými určite trafíte do čierneho, ak ich venujete pod stromček.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

IPL pre hladkú pokožku na dlhý čas ako zo salónu – Braun Silk-Expert Pro 5

IPL prístroj Braun Silk-Expert Pro 5 vyvinuli odborníci spoločnosti Braun vyvinuli tak, aby ste mohli bez obáv odstraňovať chĺpky na nohách, v intímnych partiách, podpazuší a iných častiach tela, ako aj na tvári. Veľkou výhodou pravidelného používania epilátora IPL je aj pomalší rast a vypadávanie chĺpkov. Stačí, ak budete zariadenie používať aspoň raz týždenne, a už za 4 týždne môžete zaznamenať výrazné vypadávanie chĺpkov na tele a tvári. Vaša pokožka bude dokonale jemná a hladká až 6 mesiacov – vďaka postupnej redukcii a spomaleniu rastu chĺpkov. Jedinečný snímač Skin Pro 2.0 počas používania neustále skenuje vašu pokožku a vyhodnocuje jej odtieň – ľahko upravuje intenzitu svetelných zábleskov, aby bola epilácia nielen účinná, ale aj šetrná k vašej pokožke. A nemusíte sa obávať používať epilátor ani na tých najcitlivejších miestach. Má 10 režimov intenzity vrátane 2 jemných režimov.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Výkonný, rýchly, šetrný

Výhodou tohto moderného krásavca je nielen bezbolestná epilácia, ale aj rýchlosť – je to jeden z najrýchlejších IPL epilátorov na trhu a dokáže si poradiť s chĺpkami na oboch nohách za menej ako 5 minút! Počas epilovania sa záblesky svetla objavujú každú pol sekundu. Vďaka rýchlosti zariadenia sa krásne kĺže po pokožke a zabezpečuje pohodlné používanie. Skvelou funkciou je aj prepojenie s mobilnou aplikáciou, kde môžete sledovať priebeh epilácie IPL. Okrem žien tento šikovný pomocník poteší aj moderných mužov, ktorí sa chcú rýchlo a natrvalo zbaviť nežiaduceho ochlpenia. A nebojte sa, že by  vám tento skvelý pomocník dlho neslúžil. Odborníci spoločnosti Braun ho vybavili až 400 000 svetelnými zábleskami, čo znamená, že dokáže odstrániť chĺpky z celého tela až počas 22 rokov.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Braun pre dokonale upravený vzhľad muža

Holenie, úprava chĺpkov alebo dokonca aj celková epilácia sú už bežnou rutinou mnohých mužov. Muži radi upravujú svoje fúzy a vlasy nielen podľa trendov, ale aj podľa svojej nálady a čoraz častejšie sa starajú i o svoje telesné ochlpenie. Či už uprednostňujú dokonalý strih, hladkú pokožku bez chĺpkov alebo radi striedajú styling a sledujú čo je ,,in“, prístroje značky Braun splnia všetky ich túžby a potreby.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Pánsky holiaci strojček Braun Series 9 Pro s nabíjacím púzdrom PowerCase

Najpokročilejší holiaci strojček Braun Series 9 Pro kombinuje funkčný dizajn, vynikajúci výkon a dokonalú presnosť, v okamihu vytvorí bezchybnú úpravu fúzov bez podráždenia. Najnovšia technológia zaisťuje hladký a zároveň jemný pohyb po pokožke, či už ide o holenie nasucho alebo namokro. Celý holiaci strojček je 100 % vodotesný, takže sa dá používať v kombinácii s holiacou penou alebo gélom. Vďaka technológii AutoSense je možné užívať konštantný výkon počas holenia. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou má holiaci strojček aj výkonnejšiu Li-Ion batériu, ktorá vydrží až hodinu. Ak sa strojček pred plánovaným holením vybije, stačí použiť funkciu rýchleho nabíjania a strojček bude pripravený na jedno oholenie už o 5 minút. Vďaka presnému zastrihávaču umiestnenému na zadnej strane strojčeka zvládnete s týmto pomocníkom akýkoľvek styling – dokonalé strnisko, fúzy alebo bokombrady. Päť holiacich prvkov je pripravených na akúkoľvek výzvu, ktorú pred holiaci strojček postavíte.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Skvelé puzdro PowerCase

Ak si vyberiete variant s nabíjacím puzdrom PowerCase, ktoré umožňuje nabíjať holiaci strojček priamo, môžete si užívať jednoduché nabíjanie strojčeka napríklad aj na cestách. Puzdro zabezpečí holenie bez potreby nabíjania strojčeka z kábla kdekoľvek a kedykoľvek až počas 6 týždňov. Použitý holiaci strojček môžete navyše jednoducho vyčistiť v nabíjacej stanici Clean&Charge, ktorá sa postará nielen o nabíjanie, ale aj o dôkladné čistenie a mazanie. Okrem toho zanecháva v holiacom strojčeku príjemnú vôňu, ktorá vás naladí na ďalšie holenie. Čistenie v stanici je oveľa účinnejšie a hygienickejšie ako oplachovanie holiaceho strojčeka pod tečúcou vodou a to vďaka jedinečnej čistiacej tekutine na báze alkoholu, ktorá zabíja až 99,9 % všetkých baktérií.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun