Aj vy ste sa počas prvých chladnejších dní zľakli, že nemáte čo na seba a mali ste pocit, že urýchlene musíte nabehnúť do obchodu? Áno, my ženy sme občas také, ale tentoraz skutočne môžeme trocha spomaliť. Paniku zažeňte do kúta, pretože túto jeseň a zimu budú v kurze kúsky, ktoré má isto doma každá z vás. Stačí ich len skombinovať do správneho outfitu a neodolateľný look je na svete. Pozrite sa spolu s nami, čo bude nasledujúce mesiace in.

Veľké šály

Šály dokážu príjemne oživiť každý jesenný či zimný outfit.
Šály dokážu príjemne oživiť každý jesenný či zimný outfit.
Zdroj: Shutterstock

Šál je praktický doplnok nielen vďaka tomu, že v zime drží váš krk v teple. Dá sa s ním aj šikovne pracovať, keď potrebujete svoj outfit trocha oživiť. V zime zvykneme nosiť tmavšie farby a farebnejší šál dokáže vášmu výzoru dodať úplne iný nádych. Sme si isté, že pekný huňatý šál má doma skutočne každá. A ak nie, vždy sa dá veľmi ľahko svojpomocne uštrikovať.

Roláky

Dlhší rolák sa dá využiť aj ako šaty.
Dlhší rolák sa dá využiť aj ako šaty.
Zdroj: Getty Images

Roláky a svetríky so zvihnutým krkom zažili v posledných rokoch veľký návrat. Už dávno neplatí, že sú to nudné kúsky bez nápadu. Okrem toho, že vám poskytnú dostatok tepla, v nich budete aj štýlová po celý čas. Skúste si na vrch obliecť napríklad sako - táto nadčasová kombinácia z vás urobí módnu ikonu.

Čižmy s vysokou sárou

Vysoké čižmy má doma každáz nás.
Vysoké čižmy má doma každáz nás.
Zdroj: Shutterstock

Ak ste si mysleli, že vaše vysoké čižmy už vyšli z módy, mýlite sa. Pokojne ich znova vyberte zo skrine. Vysoká sára je znova v kurze, čomu sa veľmi tešíme. Pokojne ich noste spolu s džínsami, ak chcete dosiahnuť športový look, no skvele ladia aj s midi sukňou. Kombinácií je nespočetné množstvo, určite si nájdete aj tú svoju.

Rifle s vysokým pásom a rovným strihom

Nohavice s vysokým pásom sú pevnou súčasťou šatníka mnohých žien. Dokážu perfektne vytvarovať postavičku a dať do pozornosti ženské krivky. Viaceré dámy sa im vyhýbajú, pretože majú pocit, že všetky rifle s týmto strihom sú príliš napasované. Opak je pravdou, rovný strih tu bol, je a bude a je pre vás aj túto jeseň ideálnou voľbou.  

Sako

Správne sako z vás urobí štýlovú dámu za každých okolností.
Správne sako z vás urobí štýlovú dámu za každých okolností.
Zdroj: Getty Images

Nič nepozdvihne outfit na vyššiu úroveň ako dobre zvolené sako. Ak ho previažete opaskom, dostanete úžasnú nadčasovú kombináciu. Počas chladnejších dní si pod neho pokojne oblečte rolák alebo svetrík s vyvýšeným krkom. Ak vám však nechýba odvaha, pokojne ho noste aj len tak ako prvú vrchnú časť vášho odevu.