Dušana (41)

Táto sympatická mladá žena pochádza z Rece, pracuje ako vedúca oddelenia na pošte a vo voľnom čase hrá ochotnícke divadlo. Premena bola darčekom od dcéry Hene, ktorej sa už dlhšie nepozdával mamin účes. Po našom telefonáte Dušana najprv neverila vlastným ušiam, no napokon prišla a neoľutovala!

Kratší strih vlasy posilní

Kaderníčka Irina AKSJONOVA: Dušana k nám prišla s dlhými, ale veľmi jemnými a oslabenými vlasmi. Rozhodli sme sa pre kratší strih, ktorý im prinavráti zdravší vzhľad. Vlasy som spostupnila pri tvári, v zadnej partii a na končekoch, aby prirodzene nabrali objem. Pôvodnú blond som nahradila módnym studenším odtieňom. Tmavšie pramienky v ofine sú výsledkom Dušaninho domáceho experimentovania a bude si ich musieť 
nechať vyrásť, pretože odfarbenie 
by ich mohlo úplne zničiť.

Tip profesionála: Silver šampóny s modrými a fialovými pigmentmi udržia vaše vlasy bez neželaného žltého nádychu.

premena
premena
Zdroj: Dušan Kŕístek
vlasy
vlasy
Zdroj: Dušan Křístek

Chce to trendový rúž

Vizážistka Kristy WOLF: Medené a bronzové tóny rúžov momentálne veľmi letia!

vlasy
vlasy
Zdroj: Dušan Křístek

Takto vyzerala pred zmenou imidžu:

Čo poviete na výsledok?

vlasy
vlasy
Zdroj: Dušan Křístek

Túžite po zmene účesu?

Prihláste sa do našej rubriky a spravíme vám účes snov! Okrem toho si vyskúšate fantastický mejkap a získate super balíček dekoratívnej kozmetiky značky L´Oréal v hodnote 50 €. Fotografie tváre a konfekčnú veľkosť zasielajte na e-mail: [email protected] a nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo.