Afirmácia, ako si pritiahnuť lásku

Vezmite si svoj obľúbený kameň, jemne ho držte v rukách a opakujte si tieto slová: „Ďakujem, že čistíš moje telo, myseľ aj dušu. Ďakujem ti, že odplavuješ negatívnu energiu a pomáhaš mi odpútať sa od toho, čo mi neprospieva. Ďakujem, že mi pomáhaš uvoľniť pocity smútku, strachu, viny, ľútosti, ktoré mi nedovoľujú posunúť sa ďalej. Ďakujem, že napĺňaš moje telo láskou a svetlom, takže sa môžem cítiť ľahká, šťastná a žiť svoj život naplno. Ďakujem ti, že do môjho života priťahuješ lásku a duševné spojenia, ktoré si zaslúžim.“

Ružový turmalín

Pomáha, ak sa bojíte k niekomu pripútať a ťažko nadväzujete vzťahy. Učí vás, že je prirodzené otvoriť srdce a ukázať iným svoju zraniteľnosť. A hoci ste už boli mnohokrát zranené, je to znakom odvahy a vnútornej sily.

Prečo by ste ho mali nosiť
Má jemnú upokojujúcu energiu a je vhodný pre všetky zlomené srdcia. Lieči emocionálne rany a zranenia z minulosti. Má čistiace účinky a pomáha prečistiť energetické pole od negativity.

Ako pôsobí : Jeho jasné vibrácie vás napĺňajú entuziazmom a radosťou aj počas ťažkých dní. Pomáha vám prejaviť vášeň. Zabraňuje tomu, aby vás minulé zlyhania urobili zatrpknutými. Obnovuje vieru v lásku, pomáha začať odznova.

Ružový Turmalín
Ružový Turmalín
Zdroj: shutterstock

Perla

Perla sa považuje za zhmotnenie čistej lásky. Jej jednoduchá krása a elegancia sú neopakovateľné. Je symbolom ženskej energie, božskosti a pomáha tiež pri odomykaní intuície a psychických schopností.

Prečo by ste ju mali nosiť
Perla vás učí precítiť, že láska je vaša pravá podstata. Učí vás milovať, prijať seba a pomáha vám byť jemná a starostlivá k samej sebe. Ak spravíte zo sebalásky prioritu, všetko ostatné pôjde akoby samo a do života si pritiahnete aj iné láskyplné spojenia a spriaznené duše.

Ako pôsobí: Perla pôsobí aj ako ochranný plášť, ktorý odráža negatívnu energiu. Ak nosíte perly, cítite sa požehnaná, naplnená a prekážky sa zdolávajú ľahšie. Perly majú upokojujúce vibrácie, ktoré uvoľňujú stres a úzkosť. Obnovujú vieru tam, kde ste ju už stratili, a liečia staré zranenia tým, že vyžarujú harmóniu a stabilitu. Môžete tiež cez ne vidieť svoju budúcnosť.

Perla
Perla
Zdroj: shutterstock

Chryzopras

Je nádherná jablkovozelená odroda chalcedónu, ktorá patrí medzi najvzácnejšie kamene. Pomáha aktivovať srdcovú čakru a vyžaruje povzbudzujúcu a optimistickú energiu, ktorá lieči a pomáha precítiť radosť tu a teraz.

Prečo by ste ho mali nosiť
Uvoľňuje hlboko zakorenený strach, vinu či ľútosť a nahrádza tieto toxické pocity odpustením, láskou a porozumením. Jeho zelené odlesky vás spájajú s riekami, jazerami aj oceánmi – liečivými vlastnosťami vody.

Ako pôsobí: Aby ste posilnili energiu chryzoprasu, zapáľte sviečku, doprajte si relaxačný kúpeľ a držte kameň nad srdcovou čakrou. Predstavujte si, ako sa vaše srdce otvára ako lupienky nádherného kvetu a lúče žiarivého bieleho svetla z neho vychádzajú všetkými smermi. Precíťte pokoj a užite si stav čistého vedomia.

Chryzopras
Chryzopras
Zdroj: shutterstock