Všetci v hĺbke duše dúfame, že vzťah, do ktorého čerstvo vstupujeme, bude ten pravý a my v partnerovi konečne nájdeme svoju spriaznenú dušu. Žiaľ, nie vždy to vyjde... Dnes vzniká čoraz viac tajných afér a pribúda vzťahov, v ktorých aspoň jeden z partnerov nechce prevziať zodpovednosť za svoje konanie.

Nasledujúce tri znamenia sa ešte túto jeseň ocitnú v takomto type neperspektívneho vzťahu. Komu hrozí nevera?

Ktoré znamenia začnú na jeseň tajnú aféru?
Zdroj: Shutterstock

LEV

Jeseň vo vás zakaždým vyvoláva zvláštnu nostalgiu. Prebúdza sa vo vás veľká túžba po niečom - alebo radšej po niekom. Zažijete ohromujúcu silu vášne, akú ste už niekoľko rokov nepocítili. Ocitnete sa v náručí niekoho, koho ste doteraz vôbec nepoznali. Nebudete o tom chcieť hovoriť s nikým, najmä nie s nič netušiacim partnerom.

Koniec tohtoročnej jesene vám prinesie do života človeka, ku ktorému si vytvoríte zvláštne puto a kto vám pomôže opäť si pripomenúť, ako chutí neskrotná vášeň. Teraz to bude o to intenzívnejšie, že pôjde o tajnú aférku. Zakázané ovocie predsa chutí najlepšie... Či? Dávajte si pozor! Možno si myslíte, že pôjde len o niečo krátkodobé, ale môže sa z toho vykľuť celoživotná láska. Uff, hviezdy vášmu znameniu poriadne zamiešali jesenné karty, až sa vám z toho bude krútiť hlava...

Ktoré znamenia začnú na jeseň tajnú aféru?
Zdroj: Shutterstock

VÁHY

Nezávisle od toho, či ste single alebo zadaní, v jesenných mesiacoch sa pripravte na zaujímavý životný zvrat. Zamotáte sa do tajného vzťahu s človekom, ktorého ste len nedávno stretli. Táto aféra vám pripraví dôležitú životnú lekciu.

Vďaka nevere spoznáte, čo v živote skutočne potrebujete. Zistíte, čo vás robí šťastnými, po čom ste vždy túžili. Tento vzťah nebude trvať dlho, ale skúsenosti, ktoré prinesie, vám v budúcnosti veľmi pomôžu.

Ktoré znamenia začnú na jeseň tajnú aféru?
Zdroj: Shutterstock

STRELEC

Slobodný duch, aký je ten váš, neustále túži po vášni a dynamike. Nie je teda žiadnym prekvapením, že ak vo vašom vzťahu nastane stereotyp, začnete sa obzerať po nových dobrodružstvách. Táto jeseň vám prinesie príležitosť na to, aby ste vhupli do tajnej aférky s človekom, ktorého ledva poznáte, ale stretávate ho prakticky každý deň.

Môže to byť niekto z práce, posilňovne, kurzu, prípadne niekto z vášho okruhu známych. Hoci spolu zažijete veľa vzrušujúcich chvíľ, po čase si uvedomíte, že robíte veľkú chybu. Ak vás začne lákať nevera, najskôr si dobre premyslite, či vám to riziko naozaj stojí za to.

Ktoré znamenia začnú na jeseň tajnú aféru?
Zdroj: Shutterstock