Každá minca má dve strany. Tak, ako ženy neznášajú niektoré mužské vlastnosti, takisto sú veci, s ktorými muži u žien nemajú pochopenie. Nasledovné správanie je pre nich vrcholne nepríťažlivé.

Nikto nie je dokonalý, ale... Verte tomu, že v očiach mužov sa stanete oveľa príťažlivejšou, ak prestanete robiť týchto 5 chýb:

1. Neschopnosť poďakovať sa

Máme radi, ak žena vie oceniť našu snahu a námahu. Samozrejme, je prirodzené, ak vás muž pozve na rande, do kina alebo na romantickú večeru, ale ak za to viete úprimne poďakovať, padne nám to veľmi dobre. Cítime sa príjemne, keď sa o nás zaujímate. Takže sa mužovi, ktorý pre vás vymyslel nejaký zaujímavý program, poďakujte za to, že na vás myslí a snaží sa vás získať.

Objatie
Objatie
Zdroj: iStock

2. Lenivosť a nedostatok ambícií

Nič nie je pre nás odpudzujúcejšie ako lenivá žena, ktorá sa o nič nesnaží. Žena, z ktorej nevyžaruje vášeň a chuť do života, je pre nás nudná. Ak ju nezaujíma ani dobrý film v kine alebo sa o seba vôbec nestará... Asi chápete, že je ťažké vnímať osobu, ktorá ani nevychádza z domu, za príťažlivú. Väčšina mužov chce zdieľať svoje pocity, záujmy a názory s partnerkou. Aj keď tomu možno neveríte, máme radi spoločné programy s našimi priateľkami, radi s nimi niečo podnikáme a tešíme sa z nových zážitkov.

Buďte vo vzťahu priama, inak sa môžu nedorozumenia kopiť.
Buďte vo vzťahu priama, inak sa môžu nedorozumenia kopiť.
Zdroj: Shutterstock

3. Sťažovanie sa a klebety

Ak je v žene niečo vyslovene odpudzujúce, tak je to večné sťažovanie sa a klebetenie. Vytáča to aj tých najtrpezlivejších mužov. Negatívny prístup k druhým, ohováranie za chrbtom, šírenie klebiet či rozprávanie o vašom ex, to sú všetko veci, ktoré muži naozaj neznášajú. Ak teda najbližšie zatúžite po šťavnatých klebetách, využite na to radšej svoje kamarátky.

4. Príliš veľké sebavedomie

Nie je nič zlé na tom, ak si veríte a nechýba vám zdravé sebavedomie. Usmievavá a odvážna žena je v očiach mužov veľmi príťažlivá. Ale ak to s egom preženiete, ľahko sa mužský obdiv zmení na odpor. Arogantné ženy, ktoré vedia všetko najlepšie, nás nepriťahujú. Ženy, ktoré všetko prehnane kritizujú, nerozhnevajú len ľudí okolo seba, ale najmä svojich partnerov.

Takýchto šťastných okamihov mala Ľubka plný Facebook. (ilustračné foto)
Takýchto šťastných okamihov mala Ľubka plný Facebook. (ilustračné foto)
Zdroj: Shutterstock‎

5. Žiarlivosť

Prehnaná žiarlivosť už zničila veľa vzťahov. Mnohé z vás sú schopné vybuchnúť už aj vtedy, keď sa chlap čo i len pozrie na inú ženu, alebo sa porozpráva s kolegyňou. Takéto správanie mužov hnevá, neznášajú, ak im ženy rozkazujú, s kým a kedy sa majú stretávať, s kým môžu a nemôžu komunikovať... Ešte horšie je, ak mužovi prezeráte vrecká alebo mu kontrolujete mobil. Urážate ho, nerobte to!

His kisses are as warm as the sunlight
His kisses are as warm as the sunlight
Zdroj: iStockphoto