Niekedy stačí málo, hlúpa poznámka, a je po dobrej nálade či zážitku z milovania. Sú veci, ktoré by ste svojmu partenrovi pred sexom alebo počas neho nikdy nemali hovoriť, takže na tieto vety si obzvlášť dávajte pozor:

„Miluješ ma ešte?“

Samozrejme, že áno! Inak by s vami predsa nebol v posteli a nesnažil sa o sex! Začať riešiť pri sexe svoje pochybnosti o vzťahu je vždy cesta do pekla. Sex nebude alebo si ho neužijete a ešte sa aj pohádate. No stojí to za to?

„Áno, takto to robil môj ex!“

Táto veta funguje na každého muža bez výnimky ako veľmi spľahlivá antikoncepcia. Ak žena svojho milenca prirovnáva k svojmu bývalému, riskuje nielen okamžité prerušenie všetkých sexuálnych aktivít, ale aj poriadnu hádku.

Na tieto slová by ste si mali dávať pozor.
Na tieto slová by ste si mali dávať pozor.
Zdroj: Shutterstock

„Nie je tu zima?“

Vám predsa nemôže byť zima, ani keby to bolo v izbe pod nulou. Sexuálna túžba vás rozpáli a zahreje. Táto veta spoľahlivo zabije partnerovu túžbu, pretože začne premýšľať, či niečo nerobí zle.

„To nevadí, že je malý.“

Znie to neuveriteľne, ale aj toto si občas muži od svojich partneriek vypočujú. Za následok to má samozrejme okamžité narušenie všetkej erotickej nálady v miestnosti. Dámy! Nebolo by lepšie trochu zaklamať a povedať napríklad: „To je ale kus.“

„Nemám tučný zadok?“

Riešiť v posteli nejaké telesné nedostatky alebo komplexy z nich je vyslovene hlúpe. Asi to nebude také hrozné, keď ste už v posteli a schyľuje sa k sexu, čo myslíte?