Vedci zistili, čo robí ženy v očiach mužov neodolateľnými. Tieto veci ich najviac vzrušujú!

Vedci už dávno skúmajú príťažlivosť. Ako vzniká, prečo sa odohráva, prípadne na základe čoho sa v nás rozhorí túžba po mužoch/ženách. Veľa faktorov ovplyvňuje práve biológia. Sú isté veci, ktoré si muži na ženách intuitívne všímajú a na základe ich vplyvu voči nej pocítia sexuálnu túžbu.

 

Sex je jedným z najdôležitejších predpokladov nášho prežitia. Takto príroda zabezpečila udržanie nášho druhu. Naše telo bolo doslova stvorené na flirt! Ale ktoré veci sú tie, ktoré mužov vzrušujú? Odpoveď na túto zložitú otázku sa snažil nájsť lekárka Midge Wilson.

Vždy, keď sa muž pozrie na ženu, v jeho hlave prebieha intuitívny prieskum, počas ktorého sleduje, nakoľko je žena "fit" a zdravá, prípadne či je schopná porodiť mu čo najzdravšie deti.

1. Pvé, čo si muži všimnú, je pomer drieku a bokov. Štíhly driek a širšie boky sú pre mužov sexuálne najpríťažlivejšie, pretože sľubujú počatie a pôrod zdravých detí. Ideálny pomer je 7:10.

2. Druhým dôležitým bodom je vysoký ženský hlas. Aj to je znakom zdravia a mladosti.

3. Tretím kľúčovým bodom je hustá hriva. Dôvod je rovnaký.

4. Úsmev. Práve ten zohráva kľúčovú rolu v tom, ako veľmi (a či vôbec) žena muža zaujme. Našťastie, na tomto bode môže zapracovať každý. Ak ste to doteraz nerobili, začnite sa viac usmievať! Zaujímavosťou však je, že v opačnom prípade to celkom neplatí. Ženám sa viac páčia muži, ktorí sa tvária vážne a menej sa usmievajú.

5. Väčšina mužov vníma ženy, ktoré majú na tvári o 40 % líčidiel a mejkapu menej, za oveľa príťažlivejšie. Prirodzená krása sa teda mužom páči oveľa viac.

6. Aj červené šaty prebúdzajú v mužoch sexuálnu túžbu.

7. Okrem toho si ľudia vyberajú partnerov s protikladnou imunitou. Je to predpoklad, že sa im narodia odolnejší a zdravší potomkovia. V hľadaní osudovej lásky zohrávajú dôležitú úlohu aj feromóny, teda pachové látky, ktoré vylučuje naše telo.