Anne Hathaway (38) & Adam Shulman (40)

Oscarová herečka, ktorú si pamätáme najmä z filmov Diabol nosí Pradu či Začarovaná Ella, zalovila tiež vo fanúšikovských vodách. Nájsť človeka, ktorý zvládne udržať krok s verejne známou a uznávanou osobou, je v Hollywoode vzácne. Anne má veľké šťastie, že Adam taký je. Zoznámili sa v roku 2008 vďaka spoločnému priateľovi. Chémia zafungovala naplno a stali sa nerozlučnou dvojicou. Vyplávalo na povrch, že producent Shulman bol odjakživa Hathawayovej obdivovateľom. Zosobášili sa v roku 2012. V marci 2016 sa stali rodičmi malého Jonathana, ktorý sa v novembri 2019 dočkal bračeka Jacka.

Anne Hathaway (38) & Adam Shulman (40)
Zdroj: Dimitrios Kambouris

Reese Witherspoon (45) & Jim Toth (50)

Spočiatku to síce vyzeralo, že blonďavá herečka má oči len pre hereckých kolegov, no napokon si jej srdce získal Jim. Randila s niekoľkými hercami a bola vydatá za Ryana Phillippeho. Po rozchode s Jakeom Gyllenhaalom stretla umeleckého agenta Totha. Hoci mal hollywoodske korene, jeho meno ľuďom veľa nehovorilo. Zato on bol obrovským fanúšikom Reese Witherspoonovej a napokon sa to skončilo tak, že v roku 2010 sa dali dokopy, v roku 2011 sa vzali a v roku 2012 sa im narodil syn.

Reese Witherspoon (45) & Jim Toth (50)
Zdroj: Presley Ann

Jessica Alba (40) & Cash Waren (42)

Keď krásna a sexi Jessica Alba stretlav roku 2004 Casha Warena pri nakrúcaní filmu Fantastická štvorka, mohla si vyberať, s kým bude randiť. Po tom, čo sa rozišla s predchádzajúcim priateľom, dali vzťahu šancu. Začalo sa to lístočkom pre Jess: „Veľmi, veľmi, veľmi sa mi páčiš.“ Aj jej sa šarmantný asistent produkcie veľmi páčil. Čoskoro si uvedomila, že ho bláznivo miluje a chce ho mať na blízku už navždy. V roku 2008 si povedali áno, majú spolu dve dcéry a synčeka. Zatiaľ to vyzerá tak, že sú si skutočne súdenía rodina je pre nich všetkým.

Jessica Alba (40) & Cash Waren (42)
Zdroj: Frazer Harrison

 Matthew Lewis (32) & Angela Jones (30)

Naoko neohrabaný Matthew bude pre nás už navždy Neville Longbottom zo série Harry Potter. Počas akcie Čarodejnícky svet Harryho Pottera v Universal Studios v Orlande v roku 2016 sa zoznámil s Angelou organizátorkou udalosti a veľkou fanúšičkou série  mladom čarodejníkovi. Bola to láska na prvý pohľad a už po štyroch mesiacoch ju požiadal v Paríži o ruku. V roku 2018 si povedali áno v Taliansku.

Matthew Lewis (32) & Angela Jones (30)
Zdroj: Frazer Harrison

Patrick Dempsey (55) & Jillien Fink (55)

Títo dvaja rovesníci prežili zaujímavý začiatok vzťahu. V deväťdesiatych rokoch Jill pracovala v kaderníckom salóne v L. A. a jedného dňa sa v jej diári objavilo Patri­ckovo meno. Keďže Dempsey bol jedným z jej najobľúbenejších hercov, myslela si, že ide len o nejaký hollywoodsky žartík. Keď sa však herec objavil v salóne, bola odrazu až priveľmi zanietená. Trošku spolu flirtovali napriek tomu, že boli v tom čase obaja zadaní. Chémia medzi nimi bola však silnejšia a napokon sa v roku 1999 zosobášili a majú spolu tri deti.

Patrick Dempsey (55) & Jillien Fink (55)
Zdroj: Kevin Winter

Matt Damon (50) & Luciana Barroso (45)

Na úvod si ujasnime – kto nie je fanúšikom sympaťáka Matta Damona? Šťastie stáť roky po jeho boku má však len jedna jeho fanúšička a on má, samozrejme, oči len pre ňu. Manželia sa stretli počas nakrúcania filmu v Miami v roku 2003. Zoznámili sa v bare, kde Luciana vtedy pracovala ako čašníčka. Očarila ho natoľko, že ju prenasledoval. Áno, on ju! V roku 2005 si povedali áno, majú spolu tri deti a stále im to klape.

Matt Damon (50) & Luciana Barroso (45)
Zdroj: Theo Wargo