Podvádzanie ma dostalo, keď som mala vyše dva­dsať rokov. V tom čase som bola v šťastnom vzťahu s láskou z detstva. V istom momente ma oslovil veľmi atraktívny muž počas pracovnej návštevy zákazníka. Zalichotil mi a začala som s ním flirtovať. Samozrejme, mala som výčitky svedomia, ale nejako som ich hlboko potlačila do podvedomia. Tento muž bol pre mňa zvláštne zaujímavý a priateľ bol odo mňa ďaleko. Vtedy som si prvýkrát uvedomila, že mi niečo chýba. Dovtedy som sa cítila šťastná a v bezpečí. Prostredníctvom jeho pohľadov som pocítila, že ma chce, a úplne ľahko som sa nechala zviesť. Keď som zmizla v hotelovej izbe s cudzím chlapom, už som na svojho vtedajšieho priateľa nemyslela. Len som si užila tú chvíľu. A tak sa to začalo…

Koniec hriešnych chvíľ

Dnes vedľa mňa leží už ako manžel a sladko spí vo svojej nevedomosti. Podviedla som Denisa. Zase. Odkedy som sa zamestnala v reklamnej agentúre, dlho som pracovala a veľa cestovala. Veľtrhy, návštevy zákazníkov, služobné cesty a semináre boli pravidelnými bodmi môjho pracovného programu. Tieto výlety som si užívala z každej strany. Ak sa mi páčil nejaký muž a bol tam obojstranný záujem, bola som prístupná a povoľná. V tieto výnimočné dni bolo dovolené takpovediac všetko. Keď som sa vrátila domov, bola som vyrovnaná, spokojná a bez problémov som si užívala milovanie s manželom. O mojich dobrodružstvách nič netuší, tým som si stopercentne istá. Na neznámych mužoch počas mojich „výletov“ bolo dobré, že sa nikdy nepokúšali o žiaden ďalší kontakt, čo mi vyhovovalo.

Zdroj: shutterstock

Hra s ohňom

Nemohla som si pomôcť. Čím to bolo ľahšie, tým viac som to chcela. Vždy bol v okolí niekto, kto túžil po sexe alebo nevere, a moja práca, ktorá si často vyžadovala cestovanie, mi v tomto perfektne vyhovovala. A čo môj manžel? Viem, že ma Denis miluje, ale nemôžem prestať flirtovať s inými mužmi. Potrebujem cítiť ten adrenalín, túžbu po zakázanom ovocí a nebezpečenstvo. Potrebujem byť žiadaná. Okrem toho rada skúšam nové dobrodružstvá v posteli. Každý muž je iný a mňa táto osviežujúca zmena nadchýna a robí šťastnou. Nemyslím si, že som nymfomanka, veď niekedy sa celé mesiace nič neudeje. Ale keď sa naskytne čo i len malá príležitosť, vždy ju využijem.