Lucia sa pýta: Mám v hlave dvoch mužov! Čo s tým?

Prežila som s manželom ťažké obdobie, keď veľa pil. Vtedy som ho chcela aj opustiť, našla som si iného priateľa a doma ma držali len deti a trochu aj láska, keďže som ho stále mala rada. Nakoniec išiel na liečenie a zmenil sa, už dlho sa drží a je z neho vzorný človek. Pomáhala som mu pri tom. S priateľom som sa rozišla a myslela si, že je táto kapitola pre mňa dávno uzavretá. Nedávno ma však vyhľadal a povedal, že ma stále miluje a že by chcel, aby som bola s ním. Mne tiež nie je ľahostajný a tak mám teraz v hlave dvoch mužov, oboch mám svojím spôsobom rada. Čo sa s tým dá urobiť?

Veštkyňa odpovedá: Dajte šancu manželovi, lebo...

Vy už ste sa raz rozhodli a zostali so svojím manželom - máte nejaký ďalší dôvod toto rozhodnutie opäť meniť? Ak nie, tak dajte svojmu manželstvu šancu a na priateľa si zachovajte pekné spomienky, zrejme vám pomohol, keď ste na tom neboli dobre. Na dvoch stoličkách aj tak sedieť nemôžete, a keď, tak by to veľmi dlho netrvalo. Nemá zmysel rozbíjať opäť to, čo ste tak ťažko dávali dohromady. Nebolo v tom len veľa úsilia, ale aj lásky, keď ste to podstúpili. To má svoju hodnotu. Minulosť nechajte za sebou, nehodnoťte ju, nehovorte o nej. Snažte sa žiť pre budúcnosť, to má v tomto prípade význam.

Aj vás trápia muži? Chcete sa poradiť s veštkyňou?

Napíšte nám na email [email protected] svoj problém, čo vás trápi a my ju prepošleme do našej astroporadne. Odpoveď nájdete v tlačenom vydaní aj tu na webe. Nezabudnite pripísať dátum narodenia, aby vás veštkyňa lepšie nacítila a heslo astroporadňa!