Chcete vedieť, aký typ chlapa je pre vás ten pravý? Alebo akého priťahujete? OTESTUJTE SA!
Diskusia 
Zdieľať článok

Menu:

Chcete vedieť aký typ chlapa je pre vás ten pravý? Alebo akého priťahujete? OTESTUJTE SA a zistíte to!

19.4. 13:00 Chcete vedieť aký typ mužov má pre vás slabosť? Alebo aký typ muža sa k vám hodí najlepšie? Urobte si náš kvíz! Podľa toho, akému typu chlapov sa páčite, môžete hľadať svojho pána božského a nemusíte tak pátrať v nesprávnych vodách.

Vzťahy môže dozrieť aj po rozchode a odlúčenia.
Foto: Shutterstock
Group of young adult enjoying their night out in a club.Toasting with drinks,laughing and having casual conversation. Two couples on a double date.

1/8 Kam by ste rada večer vyrazila?

Nové sukne

2/8 Aké oblečenie vás vystihuje?

Foto: iStockphoto, Alamagdalena
Handsome man giving rose to attractive lady

3/8 Kam by vás mal pozvať na prvé rande?

Romantic valentine atmosphere with couple enjoying in the  heart shaped moonlight

4/8 Ak by vás chcel potešiť, čo by vám mal kúpiť?

Foto: iStockphoto, iStockphoto
Romantic man and woman on beach, Image: 785984, License: Royalty-free, Restrictions: Specifically, you may not use the Images in ways or contexts that might reasonably be construed as pornographic, defamatory, libellous or otherwise unlawful; Specifically, you may not use images depicting any model in any unduly controversial or unflattering context, unless accompanied with a statement indicating that the person is a model and the images are being used for illustrative purposes only., Model Rele

5/8 Aký zážitok by ste chceli absolvovať?

Ed Sheeran (28) stojí nohami stále pevne na zemi.

6/8 Aký typ chlapov sa vám páči?

Foto: Profimedia, Profimedia
Prekvapte ho – výbornou taktikou je prekvapenie. Zmeňte zjavne obyčajnú situáciu, udalosť alebo svoje správanie a nahraďte ho niečím nezvyčajným, dáte tak šancu kreativite, ktorá podnecuje zmeny v správaní. Skúste vniesť do svojho správania viac hravosti, poskáčte si po posteli, dajte mu sto bozkov, prekvapte ho v novej spodnej bielizni. Spontánnosť, otvorenosť a hravosť v správaní podnecuje to, že partner túži tomu druhému viac vyhovieť a napĺňať jeho potreby a túžby.

7/8 Vaše záľuby sú …

Ninka je mačiatko vytiahnuté z motora auta. Je krásne sfarbená. Hľladá si nový domov, no iba na bývanie dnu. Mačací parťák vítaný, už sa na neho aj na vás teší. 

Kontakt: OZ Tulák Sereď

8/8 Aké zvieratko by ste si zaobstarali s priateľom?

Foto: archiv, archiv
Hrať znova Ďalšie kvízy Pochváľ sa s výsledkom