Majú málo sexu

Viac ako polovica mužov je nespokojných s frekvenciou milovania. Počet nespokojencov sa začína navyšovať po tridsiatke, po šesťdesiatke zase klesá. Niet divu, sme predsa len živočíchy tejto planéty s jedným ešte stále jasne definovaným cieľom - rozmnožovať sa. A mužov to trápi aj preto, že ženy sú skutočne iné a zhoda s nimi asi nebude nikdy možná. Trochu viac pracujú, trochu viac sú unavené, deti ich tiež hnevajú viac, potom logicky zostáva trochu menej času na sexuálne hrátky. Ak trvá sexuálna apatia partnerky aj v dňoch voľna, môže sa za jej zníženou sexuálnou túžbou skrývať aj iná príčina. Nezhody s partnerom, celková psychická nepohoda. Negatívne na túžbu pôsobí aj obezita, podvýživa a anorexia.

• Pomoc pre pánov: Ak pociťujete vo svojom sexuálnom živote skutočne nespokojnosť, potom o svojich problémoch musíte začať s partnerkou hovoriť. A to skôr, než vám napadne riešiť problémy presunom do inej postele!

Keď žena nemá orgazmus

Muži nie sú len leniví povaľači a grobiani! Takmer pätina z nich sa zaujíma o to, čo ich žena v posteli prežíva. Potom sa trápia a vymýšľajú, ako to urobiť nabudúce lepšie ... Viac sa snažia muži v trvalom partnerskom zväzku, ako mladí zajačikovia, ktorých viac zaujíma počet ulovených kusov. Počet snaživých a starostlivých by mohol byť, samozrejme, ešte väčší, ale vďaka za každého muža, ktorý vie, že najlepší sex je ten, pri ktorom sa v akejkoľvek žene prebúdza dravá levica...

• Pomoc pre pánov: Niekedy nie je potrebné sa trápiť, keď nemá vaša partnerka orgazmus. Ona sa neponáhľa na vrchol, a ak viete, že si milovanie užíva ako celok, potom verte, že je spokojná, keď vrchol dosiahnete vy. Nikdy však nezanedbávajte orálny sex!

Pomoc pre ženy: Hľadajte si muža práve z tejto skupiny! Pozorný milenec bude iste aj pozorným partnerom a dobrým otcom vašich detí.

Nezáujem ženy a sex

Viac ako desatina opýtaných mužov sa sťažuje na nezáujem partnerky, a to prekvapivo predovšetkým vo vekovej kategórii 25-34 rokov. Je zaujímavé, že sa s najväčším množstvom nespokojných stretávame v období najväčšieho životného rozkvetu ... Spôsobené je to naším štýlom života, nestíhame urobiť si čas a voľnú chvíľu sami pre seba, nieto ešte čas na kvalitný odpočinok a hlboký zážitok s niekým druhým.

• Pomoc pre mužov aj ženy: Relaxácia, premýšľanie a, napríklad, tantrická kamasutra. Vždy je možné svoje životné sily napnúť a dostať ich do ešte vyšších a krajších sfér.