Americký urológ Aaron Spitz urobil minulý rok nezvyčajný pokus. Trom atlétom meral v noci kvalitu a dĺžku erekcie po rôznych jedlách. A čo zistil? U všetkých troch bola erekcia jednoznačne najhoršia potom, keď zjedli hamburger. Najlepšiu erekciu dosiahli po vegánskom jedle.

Zoznamka pre neverníkov Illicit Encounters prišla s výsledkami výskumu, ktoré opäť nahrávajú vegánom. Tí majú sex dvakrát častejšie než milovníci mäsa. Navyše sú so svojím sexuálnym životom aj oveľa spokojnejší v porovnaní s mäsožravcami.

Vegáni si užívajú lepší sex.
Zdroj: Shutterstock

Až dve tretiny vegánov priznávajú, že sa im páči skúšať v posteli rôzne experimenty a nevyhýbajú sa ani neobvyklým praktikám. Viac ako polovica milovníkov mäsa priznala, že experimenty neznášajú.

Medzi vegánmi má polovica z nich sex 4-krát týždenne. Rovnaký počet osôb medzi mäsožravcami si milovanie užíva len dvakrát týždenne. Je však možné, že sa vegáni v prieskumoch iba chceli pochváliť. "Zdá sa, že vegáni sú majstri v zvádzaní. Naša štatistika neklame. Vegáni navyše jedia jedlá, ktoré sú plné ženšenu či anýzu, a tie pôsobia ako afrodiziakum," komentovala výsledky prieskumu pre denník The Mirror hovorkyňa zoznamky Jessica Leoniová. Tak čo, začnete svojmu mužovi variť viac jedál zo zeleniny? :)

Vegáni si užívajú lepší sex.
Zdroj: Shutterstock