Zviedla som priateľa svojej sestry a hanbím sa za to. Ona sa to nikdy nesmie dozvedieť...

Vždy som sa v spoločnosti sestrinho frajera cítila zvláštne. Žiarlila som, aká bola pri ňom Janka šťastná. Mala som len 16 a bola som hlúpa pubertiačka, ale už vtedy som myslela na to, že Peter by sa ku mne hodil oveľa viac ako k nej. Roky sa nič nestalo. Ja som až teraz, v 22 rokoch, začala aktívne randiť a oni sa naďalej zbližovali. Jedného dňa sa však všetko zmenilo. Celá uplakaná som bežala do Jankinho bytu, práve som sa rozišla s priateľom. Namiesto sestry mi otvoril dvere Peter.

Uvaril mi čaj a ja som mu zatiaľ porozprávala, čo sa mi stalo. Pristúpil ku mne a priateľsky ma objal. Hanbila som sa, ale čím pevnejšie ma držal, tým viac som si uvedomovala, že v skutočnosti túžim po bozku práve tohto muža. A stalo sa, čo sa nemalo stať.

Pozrel sa mi do očí, ja som tie svoje zatvorila a ďalej si už pamätám len jeho pery a jazyk, jeho úžasnú vôňu a ruky, ktoré ma držali tak pevne a silno, až som sa odvážila pomyslieť na to, aké by asi bolo, keby ma tak držali stále... V tom sme začuli sestrine kroky na chodbe.

Sestre sme veľmi ublížili. Nesmie sa to dozvedieť...
Zdroj: Shutterstock