Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V sexe chcú skúsiť všetko, ale tak, aby sa o tom príliš nevedelo. Sú vytrvalí a ich milenci prežívajú pravú rozkoš. Sú majstrami predohry, vedia, ako partnera uspokojiť. Milujú orálny sex, majú sklony k voyerstvu.

Najčastejšie témy erotických snov: o skupinovom sexe, o podriadenosti, o masturbácii, o sexuálnych hrátkach v sprche alebo vo vode.

Škorpión (24. 10. - 22. 11.)

Je nejsexuálnějším predstaviteľom zverokruhu. Je drsne vášnivý. Rozkoš z bolesti a snaha ovládať ho ženie k neuveriteľným výkonom. Miluje hlasné prejavy uspokojenia pri milovaní.

Najčastejšie témy erotických snov: skupinové sexuálne orgie, rituálny sex, sny o bičovaní, o sexuálnej nadvláde, erotické sny, kedy zaúčajú alebo ovládajú druhého.

Strelec (23. 11. - 21. 12.)

Jeho ohnivá podstata sa prejavuje predovšetkým v dynamike, s akou ženie svoje potreby a následné uspokojenie do cieľa. Má rád orálny aj análny sex a je majstrom erotických masáží. Všetky pomôcky používa rád, inklinuje k fetišizmu, máva aj sklony k bisexualite a skupinovému sexu. Udržať si jeho sexuálnu stálosť je takmer nemožné.

Najčastejšie témy erotických snov: o skupinovom sexe, zvádzaní a dobývaní, o vyzliekaní a pohrávaní sa s odevom ako súčasťou erotiky, o orgiách.

Kozorožec (22. 12. - 19. 1.)

Sex je pre neho rituál, počas ktorého očakáva splnenie všetkých prianí. Vzrušuje ho naivita, neskúsenosť a nevinnosť. Čím je starší, tým je v sexe lepší.

Najčastejšie témy erotických snov: o mladších a neskúsených partneroch, rituálny sex spojený s tajomnom, orálny sex poskytovaný druhej osobe, rozkoš s niekým v realite nedostupným.

Vodnár (20. 1. - 18. 2.)

Milostná predohra a dobré naladenie je pre neho súčasťou hry, nebráni sa novinkám. Radi experimentujú, a to aj keď je súčasťou ľahká bolesť v kombinácii so vzrušením. Dávajú prednosť originalite v sexe a často bývajú bisexuálne orientovaní.

Najčastejšie témy erotických snov: o zväzovaní a rozkoši v putách, o sexe s viacerými ľuďmi na netradičných miestach, sny o striptíze, o potešení z dráždivého mučenia, sny s bisexuálnou tematikou.

Ryby (19. 2. - 20. 3.)

Radi sa nechávajú vyzliekať a obdivovať. Mávajú sklony vyhľadávať dominantné osoby a sami sa štylizujú do roly podriadenosti. Skupinový sex im nie je cudzí, radi sa nechávajú pozorovať aj pri masturbácii.

Najčastejšie témy erotických snov: sex na tajomných miestach, sex s neznámou osobou, s nadriadeným, orálne uspokojovanie druhého, sex v úlohe obete, sen o masturbácii pred partnerom, sex so starším a skúsenejším partnerom, sny o sexe so slávnou osobnosťou.