Evka sa pýta: Má náš vzťah perspektívu, keď sa nevie rozhýbať?

Mám priateľa, ktorý sa stále nevie rozhodnúť, či náš vzťah má perspektívu alebo nie. Tvrdí, že sa ešte nechce rozhodovať o svojej budúcnosti a že máme žiť z jedného dňa na druhý. Možno spočiatku mi to vyhovovalo, ale teraz už určite nie. V mojom živote je tiež jeden muž, ktorý ma kedysi odmietol a potom, neskôr, som odmietla ja jeho. Zostali sme však priateľmi a občas sa stretávame. Nedávno mi naznačil, že má o mňa veľký záujem. Má zmysel, aby som zahodila jeden vzťah a začala ďalší?

Veštkyňa radí: Rozhodnutie musí padnúť!

V prvom rade ste vo vzťahu, ktorý vám je zjavne tesný a nevyhovuje vám. Popritom ešte dôjde pre vás lákavá ponuka. Je čas, aby ste to vyriešili, nie je na čo čakať. Vyjasnite si s priateľom svoju budúcnosť. Jednoznačne, nielen v podobe neurčitých sľubov. A potom zvažujte, či takáto budúcnosť je pre vás to pravé. Zároveň si však neidealizujte nový vzťah. Tam budete tiež len na začiatku a prípadný nový partner môže mať pre vás prekvapenia, s ktorými teraz nepočítate. V každom prípade je potrebná zmena - a nemali by ste s ňou v žiadnom prípade otáľať.

Aj vás trápia muži? Chcete sa poradiť s veštkyňou?

Napíšte nám na email [email protected] svoj problém, čo vás trápi a my ju prepošleme do našej astroporadne. Odpoveď nájdete v tlačenom vydaní aj tu na webe. Nezabudnite pripísať dátum narodenia, aby vás veštkyňa lepšie nacítila a heslo astroporadňa!